15.4.2017

TJ KAŠPERSKÉ HORY -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:0

Rozhodčí: Bala Petr        ŽK   0:0

Datum konání: 15.4.2017

Ke čtvrtému soutežnímu utkání se cestovalo do Kašperských Hor, bohužel ani tento zápas nepřinesl nic pozitivního. K zápasu se dostavilo POUZE 10 HRÁČŮ a celkový výsledek  zápasu 6:0...co dodat. Nicméně bych rád poděkoval těm co přijeli, za jejich bojovnost a nasazení v zápase.

Po porvním poločase to na takový debakl ani nevypadlo,stav byl 1:0 pro domácí, když se hned v 1. minutě první střelou zápasu trefil Vladimír Šuba. Ostatní šance domácí využít nedokázali...aspoň v prvním poločase.

Bohužel ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Dokázali vstřelit 5 branek a tak byl na konci zápasu stav 6:0. Jedinou naši branku kterou vstřelil Ladislav Kropáček rozhodčí neuznal, pro "údajný" ofsajd...

Další zápas se hraje 22.4.2017 od 17:00 na domácím hřišti proti Dukla Janovice B.