11.5.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    2:0    (0:0)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 11.5.2019

Dalším soupeřem v jarní části na domácím hřišti byl soupeř se Svéradic. Na podzim jsme tohoto soupeře porazili na jeho půdě 0:3 a tak nám určitě soupeř přijel porážku vrátit.

A v prvním poločase měl docela hodně šancí ke skórování, ale skvěle zachytal Radek Šípek, který jejich pokusy zneškodnil a udržel čisté konto. Branka nepadla ani na druhé straně a tak stav po poločase byl 0:0.

Ale druhý poločas pro nás začal skvěle. Hned v 47. minutě se k odraženému míči před vápnem dostal Milan Kapusta, který protřelil vše co mu stálo v cestě. Stav byl 1:0. Bohužel další velké brankové příležitosti domácí nedokázali využít, když třeba Zbyněk Zelený trefil krásnou střelou z úhlu břevno, skvělou střelu Jirky Matějovice k tyči vyrazil hostující brankář.  Nakonec až v 90. minutě stanovil konečné skóre na 2:0 Jaromír Hlaváč, který utekl po křídle a vstřelil už svoji 12 branku v sezóně.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (84. Jaroslav Bečvář), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (52. Luděk Marek), Jiří Matějovic (60. Jaromír Hlaváč)