1.5.2018

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Richard Káňa    ŽK 0:0

Datum konání:1.5.2018

Dohráváné utkání z prvního jarního kola se konalo na 1.Máje, na hřišti Okuly Nýrsko. Utkání se hrálo velmi slušně, což se odrazilo i na tom, že se odehrál bez žluté karty.

O výsledku rozhodla penalta pro domácí v 35. minutě, kterou proměnil Martin Šlehofer a  poslední minuta zápasu, kdy utekl obraně Zbyněk Mašek, který nezaváhal a stanovil konečné skóre na 2:0.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr (75. Václav Šmat), Josef Podzimek (46. Jiří Matějovic) , Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Marek Melíšek ), Zbyněk Zelený, Radim Janák (63. Josef Melka)