28.10.2017

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC   1:2   (0:0)

Rozhodčí: Aneta Hanzlíková    ŽK: 1:1

Datum konání: 28.10.2017

Bohužel ani poslední podzimní zápas na domácím v hřišti v tomto kalendářním roce nevyšel a porážka 1:2 s nováčkem z Kolince nás odsunul na předposlední místo v tabulce.

V prvním poločase žádná branka nepadla, ale hosté spálili několik jasných tutovek, když se hlavně zaskvěl brankář Radek Šípek, který chytal skvěle. Ve druhém poločase se ale dvakrát prosadil Jan Horák, a to v 57. a v 77. minutě. Snížení Zbyňkem Zeleným na konečných 1:2 v poslední minutě utkání vedlo už jen ke skorigování výsledku.

Sestava: Radek Šípek, Jiří Matějovic, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta,Jiří Vichr (65. Lukáš Valovič), Zbyněk Zelený, Jaroslav Bečvář (69. Ladislav Pasker), Václav Šmat (60. Josef Melka)

Poslední zápas podzimní části se odehraje na hřišti Sokola Velký Bor 4.11.2017 od 14 hod.