lis 09 Doposud nekomentováno.

REKAPITULACE PODZIM 2016

Autor: Ladislav Pasker

Na závěr podzimní části roku 2016 pár čísel...

Se ziskem 14 bodů jsme na 11.místě v tabulce. Více se dařilo na hřištích soupeřů, kde jsme získali 9 bodů za tři výhry, z toho jedna výhra na penalty ve Svéradicích, pak výhry v Plánici a ve Velharticích. Bohužel na domácím hřišti se už tak nedařilo. Dvě vyhraná utkání, z toho jedna výhra na penalty proti Zavlekovu a dokázali jsme porazit Kašperské Hory.

Gólů vstřeleno 22, z toho 6 branek má na svém kontě Zbyněk Zelený a 5 branek Ladislav Kropáček. Celkem dokázalo vstřelit alespoň jednu branku 10 hráčů.  Inkasovali jsme 31 branek.

24...to je číslo udělených žlutých karet a 3 červené karty.

Do zápasů celkem zasáhlo 20 hráčů, nejvíce minut odehrál Pavel Veringer (1190), dalším v pořadí je Martin Kropáček (1099) a Ondřej Barborka (1007).

Jarní část začíná 25.3.2017, kdy od 15 hod na domácím hřišti hostíme FK Svéradice B.

lis 05 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- SRK ŽELEZNÁ RUDA     1:2

Rozhodčí: Dušek Václav

Datum konání: 5.11.2016

V posledním podzimním kole přijel na hřiště Tatranu lídr tabulky SRK Železná Ruda. Průběh zápasu byl v celku vyrovnaný, zápasu by slušela remíza, přesto hosté odjížděli s výhrou 1:2.

Utkání začalo s menším zpožděním, protože se k zápasu nedostavil delegovaný rozhodčí a tak přijel náhradní rozhodčí, pan Dušek. První půl hodina hry proběhla celkem bez velkých šancí z obou stran, i když více práce v bráně měl náš brankář, Vláďa Ondřejíčka. Toho bohužel nakonec v 32.minutě dokázal překonat pohotovou střelou z malého vápna Martin Halama a stav tak byl 0:1. Ale pak přišla chvíle Zbyňka Zeleného, který svou "slabší" pravou nohou v 38.minutě vystřelil z levé strany velkého vápna nádhernou střelu přesně k tyči a srovnal na 1:1!!! Bez pochyby si svým šestým gólem v sezóně  řekl o první cenu v anketě "gól roku".

V začátku druhého poločasu domácí překvapili hosty velmi aktivní hrou, kterou ale nedokázali zužitkovat a tak trestali hosté.  V 53.minutě kapitán hostů František Zelenka si naběhl na přesný centr a hlavou skóroval, stav 1:2. Bohužel již do konce zápasu se nepodařilo srovnat a tak všechny 3 body si odvezli hosté.

říj 29 Doposud nekomentováno.

TJ ŽIHOBCE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Pasker Ladislav

TJ ŽIHOBCE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:3   (PK 4:3)

Rozhodčí: Blaheta Josef     ŽK: 0:4

Datum konání: 29.10.2016

V 10. kole podzimní části, k poslednímu zápasu na soupeřově hřišti se vyrazilo do Žihobec. V zápase padlo nakonec 6 branek a o vítězi rozhodovaly penalty.

Začátek zápasu nám vyšel skvěle. Když v 5.minutě vstřelil svůj 5 gól v sezóně  Zbyněk Zelený a v 10.minutě také svým 5. gólem v sezóně Ladislav Kropáček zvýšil už na 2:0. Domácí  začali bojovat a odměnou jim bylo v 20.minutě snížení na 2:1, když se trefil Josef Procházka. Ke konci poločasu se ocitli ve velké šanci Ondra Barborka a Ladislav Kropáček, ale soupeřův brankář jejich šance zneškodnil.

Druhý poločas začal šancí domácích, kteří trefili již podruhé  v zápase tyč, přesto v 55.minute z přímého kopu vyrovnal stav na 2:2 Václav Staněk. Než došlo na penaltový rozstřel, tak v 85.minutě se za domácí trefil Oldřich Nemrava, stav tak byl 3:2, ale Jirka Matějovic ( 2.gól v sezóně) v 89.minutě srovnal na 3:3 a zajistil tak minimálně bod do tabulky.

V penaltách skórovali Marek Hlaváč, Milan Kapusta a Ladislav Kropáček, neproměnili Ondra Barborka a Pavel Veringer.

říj 22 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-S.ZAVLEKOV

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- S.ZAVLEKOV    0:0  (PK 4:3)

Rozhodčí: Staněk Luděk    ŽK: 1:4

Datum konání: 22.10.2016

K dalšímu domácímu zápasu přijel soupeř ze spodní části tabulky S.Zavlekov, přesto se dalo očekávat težký boj o každý metr hřiště a zápas mohla rozhodnout jedna vstřelená branka.

V prvním poločase měli hosté dvě velké příležitosti skórovat, když dokonce v jedné šanci bežel sám hostující hráč na našeho Radka Šípka v brance a ten dokázal svým zákrokem udržet nerozhodný stav. Pochytal i další šance hostů. Na druhé straně střelou "olízl" tyč Láďa Kropáček a Zbyněk Zelený také trefil z úhlu tyč, takže do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Ani druhý poločas nepřinesl žádný gól a tak museli rozhodnout pokutové kopy. které se našim klukům vesměs daří. A tak další bod navíc do tabulky se určitě hodí a je hodně cenný.

Za domácí pokutový kop proměnili Láďa Kropáček, Zděnek Hejpetr, Milan Kapusta a Pavel Veringer. jediný kdo neuspěl byl Zbyněk Zelený.

říj 15 Doposud nekomentováno.

S.MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

S.MOCHTÍN B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan  ŽK: 1:4

Datum konání: 15.10.2016

Druhý zápas po sobě hraný na venkovním hřišti skončil opět smolně prohrou.První poločas nabídl aktivní hru domácích a naše brejky do volnější obrany, ale do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu v 46.minutě krásnou střelou vstřelil svůj první gól v sezóně Vojta Melíšek. Bohužel to bylo z naší strany vše, více gólů se vstřelit nepodařilo. Za to domácí dvakrát dokázali využít nedůraz naší obrany. V 57.minutě taky povedenou střelou Troch Roman a v 77. minutě Švátora Petr.

22.10.2016 od 15:30 hrajeme domácí zápas proti S.Zavlekov. Přijďte naše hráče povzbudit, podpořit!!!

říj 09 Doposud nekomentováno.

TJ BEZDĚKOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ BEZDĚKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK: 5:3 ČK: 1:1

Datum konání: 9.10.2016

Na další venkovní zápas se jelo v neděli do Bezděkova, bohužel návrat byl smutný, bez bodu a s červenou kartou na kontě.

Hrálo se na měkkém bahnitém terénu, plného osobních soubojů. Bohužel již v 8.minutě byl stav 2:0 pro domácí, když v 6.minutě střelou k bližší tyči překvapil v bráně chytajícího Láďu Paskera domácí Břečka Miroslav a v 8. minutě další povedenou střelou Svoboda Josef. Další průběh prvního poločasu již žádný další gól nepřinesl.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, aktivní hrou jsme se dostávali do šancí, bohužel jen jedna skončila v síti domácích. Zbyněk Zelený v 53.minutě využil chyby domácích, když přestali hrát, pro údajný, pomezním mávaný ofsajd, ale hlavní nepískal a mohl tak pohodlně snížit stav na 2:1. Další průběh zápasu ovlivnilo vyloučení dvou hráčů, po jednom na každé straně. V 80.minutě Bohatý Miroslav krásně trefil růžek branky, stav 3:1 a v 86.minutě, ten samý hráč stanovil konečné skóre na 4:1.

říj 01 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL CHUDENICE

Tatran Velké Hydčice -- S.Chudenice     0:3

Rozhodčí:  Kurc Luboš    ŽK:  1:1

Datum konání:1.10.2016

V dalším domácím zápase jsme přivítali jednoho z favoritů na postup, Sokol Chudenice. Bohužel ani tento domácí zápas nepřinesl potřebné tři body do tabulky.

Hned po rozehrání se hosté dostali do velké šance, kterou na poslední chvíli stačil zachránit stoper Martin Kropáček. Stačil zablokovat střelu hostů do prázdné brány a to tak nějak předznamenalo vývoj celého zápasu. Hosté byli aktivnější, přesnější ve hře a dokázali proměňovat šance. V 24.minutě využili nedorozumění v obraně, konkrétně Soupír Jan a stav tak byl 0:1. Ke konci poločasu přišla další rána pro domácí, když v 43.minutě pěkný centr z pravé strany trefil hlavou hostující Vachtl Pavel a tak do kabin se šlo za stavu 0:2.

Během přestávky došlo ke střídání domácích, když po zranění musel skončit Láďa Kropáček, kterého nahradil Martin Fišer.Bohužel ani druhý poločas nenabídl žádnou velkou šanci domácích a tak trestali hosté. 55.minuta, druhý gól v zápase pro Jana Soupíra a vedení 0:3 pro hosty. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tak 0:3 pro Chudenice byl konečný výsledek.

zář 25 Doposud nekomentováno.

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Dukla Janovice B -- Tatran Velké Hydčice     6:1

Rozhodčí: Blaheta Josef      ŽK: bez karet

Datum konání: 25.9.2016

Na další venkovní zápas se vyjelo v neděli do neoblíbených Janovic a opět jen v 11 lidech, což je smutné.

Bohužel se tentokráte zápas nikomu nepovedl a domácí dokázali využít témeř každou šanci ke vstřelení gólu. Již v 18.miutě byl stav 2:0, když se trefili za domácí v 15.minutě Holý Radek a v 18.minutě Jůzek David.  Hosté prakticky nedokázali ohrozit branku domácích a ti ještě do půlky dokázali vstřelit ještě dvě branky. v 34.minutě Slivoň Václav a svým druhým gólem v zápase v 42.minutě Jůzek David. Stav v poločase byl tedy 4:0.

Po návratu z kabin se prakticky výraz hry nezměnil, většinu času domácí ůtočili a určitě skvělě si zachytal náš brankář Vláďa Ondřejíček, který monoho šancí dokázal pochytat. I přesto hosté kopali dva pokutové kopy, první za ruku obránce ve vlastním vápně a druhý za faul domácího brankáře. V 54. minutě  ten první proměnil Marek Hlaváč (2.gól v sezóně), druhý až ale ten samý hráč neproměnil. A domácí opět trestali dvěma brankami, když v 61.minutě svůj druhý gól v zápase vstřelil Slivoň Václav a 83.minuta znamenala hattrick pro domácího hráče Davida Jůzka.

zář 17 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY

Tatran Velké Hydčice -- TJ Kašperské Hory    2:0

Rozhodčí: Pena Miroslav        ŽK 3:1

Datum konání: 17.9.2016

Až v pořadí třetí domácí zápas přinesl našim klukům výhru, kterou uhráli proti soupeři, který letos sestoupil z okresníhom přeboru.

Záčátek zápasu patřil hostům, kteří prakticky nedovolili našim klukům přejít přes půlící čáru a tlačili se před naši bránu, kterou tentokrát hájil Radek Šípek. V 14.minutě ale dokázal využít chybu hostujícího stopera Láďa Kropáček (3 gólv sezóně) a v tváří tvář prostřelil brankáře Kašperských Hor. Stav byl 1:0 !!  Do konce poločasu byl obrázek stejný, hosté tlačili, stříleli, ale Radek v bráně měl svůj den a nic nepustil.

Druhý poločas...dá se říct, ten samý obrázek. Hosté okupovali po většinu času utočnou polovinu hřistě, ale ke gólu jejich snaha nevedla. A tak se svého umění  ujal opět Láďa Kropáček (4.gól v sezóně), který v 83.minutě lehce hlavou líznul míč zahrávaný z přímého kopu, který zapadl přesně k levé tyči brány a tím stvrdil vítěztví. Stav 2:0 už vydržel do konce zápasu.

zář 10 Doposud nekomentováno.

SK VELHARTICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SK Velhartice -- Tatran Velké Hydčice   1:2

Rozhodčí: Kurc Lubomír       ŽK  0:0

Datum konání:10.9.2016

Další vítězný venkovní zápas, který byl vybojovaný v 11 lidech (bez náhradníků), proto kluci zaslouží velkou pochvalu.

V 41.minutě se sice prohrávalo 1:0, když se v malém vápně dokázal prosadit domácí hráč Pavel Poledník, ale hned po rozehrání dokázal proti dvěma hráčům vybojovat  balón Vašek Šmat, přihrát Láďovi Paskerovi, který nepovedenou střelou dokázal najít na zadní tyči volného Zbyňka Zeleného, který zakončoval do prázdné brány.  1:1!!!

Druhý poločas začal náporem domácích, který naštěstí nedokázali zužitkovat. V 59.minutě se naopak dokázal prosadit nejmenší hráč na hřišti, a to náš Jarda Bečvář. Který mezi dvěma bránícími hráči dokázal trknout míč do sítě hlavou, po přesném centru Zbyňka Zeleného. Stav 1:2 už vydržel do konce zápasu a mohlo se začít slavit.