29.8.2020

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    2:1 (PK 6:5) (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 1:2

Datum konání: 29.8.2020

Sokol Hartmanice byl první soupeř v podzimní části na domácím hřišti. Na mokrém, deštěm smáčeném trávníku se nakonec zrodila výhra 2:1 na penalty.

Skvělý zápas odehrál v našem dresu Lukáš Homolka, který hned v 10. minutě využil přihrávku od Jaromíra Hlaváče a nadvakrát dokázal propálit hostujícího bránkáře Michala Šimka. V dalším průběhu zápasu si každý z týmu vytviřil několik šancí, které nedokázali proměnit. Asi největší z nich spálil náš Zdeněk Hejpetr, který nekodázal přehodit z cca 40 metrů brankáře. Až nakonec hosté, v 79. minutě štastnou tečovanou střelou dokázali vyrovnat stav zápasu na 1:1. A tak se šlo nakonec na penalty. Ve třetí sérii nedokázal prostřelit brankáře Petr Kylián, ale vše zachránil v páté sérii skvěle chytající Radek Šípek, který chytil penaltu. V sedmé sérii se opět vyznamenal Radek Šípek a vítěztví na penalty zajistil nováček a mladík v našem týmu Josef Mrzena.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Jiřík, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Mrzena

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin kropáček (K),Josef Podzimek, Jiří Vichr, Zdeněk Hejpetr, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Josef Mrzena, Petr Kylián, Jiří Matějovic