23.10.2021

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL BĚŠINY   0:3 (kontumace)

Rozhodí: David Ulrich

Datum konání: 23.10.2021

Tento zápas se začal hned od začátku vyvýjet špatně... poločasová prohra 1:3. když se nám podařilo vstřelit branku z pokutového kopu zásluhou Radka Potužáka.

Ve druhém poločase došlo ke snížení na 2:3 a dokonce i k vyrovnání v 60. minutě  Jaromírem Hlaváčem na 3:3...jenže bohužel pak se stalo něco, co se zapíše negativně do dějin našeho klubu. Z nepochopitelného důvodu rozhodčí branku po 2 minutách zrušil, pro udajný faul na hostujícího brankáře.  Následné dohady hráčů z rozhodčím a pak i udajné "napadení" rozhodčího vedlo k předčasnému ukončení zápasu...

... a jaká je nakonec dohra tohoto příběhu?

Píše se datum 17.11.2021 a DK vynesla rozhodnutí: Kontumace zápasu ve prospěch Běšin 0:3, Jaromír Hlaváč trest na 6 zápasu STOP,  Václav Švec (pomezní) 1 rok zákaz výkonu všech funkcí, pokuta pro klub 2000 kč a 1000 kč za nedostatečnou pořadatelskou službu.