Štítky:

čec 09 Doposud nekomentováno.

SEZÓNA 2017/2018

Autor: Ladislav Pasker

Ahoj kluci, rád bych vás ještě jednou informoval o zatím domluvených věcech a  zápasech během léta.

Prácheňský pohár 5.8.2017 jsem zrušili. Hráčů by bylo zřejmě dostatek, ale vzhledem k tomu že v tento termín mají rozhodčí seminář, nebyl by nikdo k dispozici.

Proto se předběžně domluvil přátelský zápas v Blatnici (kdo neví kde to je...u Nýřan u Plzně...cca 1cesty autem z Horaždovic. Kdo by chtěl, může tam i přespat ve svém stanu (bude tam nějaká akce, ještě blíže upřesníme). Bylo by dobré tam přijet, zahrát si v klidu přáteláček a  oplatit jim tak několikanásobnou účast na našem Prácheňáku. Proto vás ještě jednou prosím, aby jste mi všichni dali vedět do úterý 11.7. sms zpávu kdo pojede.

První mistrovské utkání hrajeme 12.8.2017 na domácím hřišti od 17 hod proti Sokolu Běšiny. Po zápase bude oficiální dokopná na hřišti ( maso, klobásy, pivo, panáky, hymna, vyhlášení apod ), takže očekáváme plnou účast všech!!! Jinak rozpis na podzimní část najdete na odkazu ...Podzim 2017

Při prvním společném setkání vám předám rozpis v papírové podobě.

Další bod je trochu nepopulární, ale není jiná možnost. Od nové sezóny bude možnost se tzv. "vykoupit" při udělení červené karty po druhé žluté v zápase. Proto jsme se rozhodli , že každý hráč, který dostane červenou kartu v zápase, připěje do klubové kasy 200 kč  pokutu!!!

V případě dalších přípravných zápasů nebo tréninků vás budu ještě informovat.

Předem děkuji za pozornost a nezapomeňte mi hlásit tu Blatnici....

Láďa

čec 01 Doposud nekomentováno.

REKAPITULACE SEZÓNY 2016/2017

Ještě přidávám malé ohlédnutí a trošku čísel z právě uplynulé sezóny 2016/2017

Z odehraných 26 zápasů jsem jich vyhráli 11, včetně tří zápasů na penalty. V ostatních zápasech jsme odešli poraženi. S konečným ziskem 31 bodů jsme skončili na 9. místě při skóre 39:55.  Zde je konečná tabulka...     Tabulka JARO 2017

Vstřelili jsme 39 branek...nejlepší střelec byl Zbyněk Zelený s 11 góly, pak Ladislav Kropáček s 8 brankami a pomyslné třetí místo se 4 brankami si vystřílel Josef Podzimek. Celkově dalo branku 12 hráčů. Tabulka střelců....   Sezóna 2016/2017

33 je počet udělených žlutých karet a 4 červené karty. Tabulka udělených karet ...    Sezóna 2016/2017

Do zápasů zasáhlo celkem 22 hráčů,  nejvíce minut odehrál Martin Kropáček ( 2287 minut), další  byl Pavel Veringer (2195 minut) a třetí nejaktivnější hráč byl Ladislav Kropáček (2103 minut)  Celkové statistiky hráčů....   Sezóna 2016/2017

čen 20 Doposud nekomentováno.

FOTKA JARO 2017

Fotka týmu po posledním a vítězném zápase na hřišti SK Bolešiny pro sezónu 2016/2017

TABULKA JARO 2017

V závěrečném kole III. třídy padlo  rozhodnutí , že to budou Svéradice B, které  společně s vítěznou Železnou Rudou budou  nováčkem okresního přeboru.

Z trojice ohrožených sestupem Janovice B, Zavlekov a Bolešiny B měla nejvíce štěstí  janovická rezerva, která v této soutěži zůstane také pro nový ročník 2017/2018, ale jen  za předpokladu, že Sokol Měčín bude úspěšný v baráži o záchranu v 1.B třídě . Do IV. třídy sestupuje natvrdo   Zavlekov, Bolešiny B a poslední v tabulce TJ Bezděkov , který ve Svéradicích zakončil tento ročník debaklem.

Datum konání: 18.6.2017

Poslední zápas sezóny 2016/2017... na hřišti SK Bolešiny  proti místní rezervě, taktéž ještě bojující o záchranu v III. třídě. K velké radosti ale dopadl daleko lépe pro nás...

Na velmi krásném trávníku se hrálo celkem slušné a pohledné utkání plné šancí na obou stranách. V 26. minutě rozhodčí nařídil trestný kop, který přesnou ranou pod břevno proměnil Láďa Kropáček.  Stav 0:1 !!! A to ještě nebylo vše pro tohoto hráče. Jeho aktivní hra se vyplatila, když dokázal v 28. minutě využít zmatku a nedorozumění domácí obrany včetně brankáře a dlouhého výkopu gólmana Šípka a zvýšil tak vedení hostů na 0:2 !!! A to ještě nebylo do poločasu vše. Nastala 34. minuta, krásný průnik do vápna předvedl Milan Kapusta, přesnou přihrávkou našel volného Pepu Podzimka, který se štěstím a s pomocí domácího gólmana zvyýšil už na 0:3.

Druhý poločas začal náporem domácích, který dokázali využít v 48. minutě a snížit na 1:3 přesnou střelou k tyči. 56. minuta...k míči se dostal nejlepší sřelec hostů Zbyněk Zelený a svou 11 brankou v sezóně získal opět vedení o tři branky. 1:4 !!! Zbytek zápasu se dohrával už více méně v poklidu. i když přišla  89. minuta a Koželuh Jan dokázal přelobovat hostujícího gólmana a stanovil tak konečný stav na 2:4. Tento výsledek znamená pro Tatran Velké Hydčice jistou účast v dalším ročníku  III. třídy pro sezónu 2017/2018.

!!!   GRATULUJEME  !!!

čen 13 Doposud nekomentováno.

Šest ze sedmi zápasů bylo nařízeno na jednotný čas a den sehrání, což jen potvrzuje, že v tomto končícím ročníku III. třídy se bojuje na obou pólech tabulky o postup i sestup až do poslední minuty. Vítězstvím v Zavlekově potvrdil svoje dominantní postavení v tomto ročníku ziskem šampiona soutěže SRK Železná Ruda, kterému v prvenství a postupu do okresního přeboru blahopřejeme.

O druhé postupové místo byl sveden přímý souboj v Chudenicích , který skončil výhrou domácích nad dosud druhou rezervou Svéradic a má před posledním kolem k postupu o bod blíž než třetí Svéradice B.

Další velmi důležitý zápas se mimo jiné z pohledu záchrany hrál v Bezděkově. O svoji naději do posledního kola bojovali úspěšněji hosté z Bolešin a byli úspěšnější než domácí. Proto hosté stále teoreticky záchranou ještě mohou doufat v záchranu, zatím co pro Bezděkov prohra znamená již jistý sestup do IV.třídy.

Datum konání: 11.6.2017

Poslední domácí jarní části se odehrál netradičně v něděli, kdy k nám zavítal soupeř  S.Plánice. A byl to zápas vítězný.

První poločas byl plný nevyužitých šancí, kdy hlavně Láďa Kropáček nevyužil minimálně čtyři velké příležitosti , skvělě ho vychytal brankář hostí Opl Václav. Svoji šanci nevyužil ani Zbyněk Zelený, když střílel z nadějné situce vysoko nad branku. V 38. minutě se k míči dostal Vojta Melíšek, využil své rychlosti a hbitosti, ocitl se ve vápně, kde ho soupeř fauloval...byla nařízena penalta, kterou střelou pod břevno využil Zdeněk Hejpetr. Byl to jediný gól v zápase. Ve druhém poločase již žádná branka nepadla a tak další tři velmi důležité body do tabulky !!!

Datum konání: 3.6.2017

Čtvrté utkání v řadě se již vyhrát nepodařilo. Hrálo se na hrišti prvního týmu tabulky, Železné Rudy.

A zápas nezačal vůbec dobře pro hostujícího brankáře, když hned v 2. minutě pustil lehkou střelu z dálky Jakuba Lehečky. A přišla 23. minuta, opět Jakub Lehečka, střela z dálky, lehká teč a stav byl rázem 2:0. Ještě do poločasu dokázal využít brejkové příležitosti v 43. minutě Marek Holický...stav 3:0.

Ve druhém poločase již padla jen jedna branka. V 83. minutě se trefil Josef Škach. Další brankové příležitosti oba dva týmy již nevyužili. Hrálo se velmi slušně , klidně a tak rozhodčí Blaheta nemusel nikoho "oceňovat" žlutou či červenou kartou.

A POZOR....JE TU ZMĚNA!!!

Další domácí zápas se odehraje v NEDĚLI 11.6.2017 OD 16 hod. na domácím hrišti ve Velkých Hydčicích, proti S. Plánice

kvě 30 Doposud nekomentováno.

BOJ O POSTUP A SESTUP VE III.TŘÍDĚ GRADUJE

Tři kola před koncem III. třídy není  situace v této soutěži na obou pólech tabulky o nic přehlednější, než tomu bylo před 23.kolem. Na dvě postupová místa aspirují tři týmy Ž.Ruda, Svéradice B a Chudenice. Ještě více je zamotaná situace ve druhé polovině tabulky. Vzhledem k průběžné tabulce v 1.B  třídě a katastrofálním scénáři, že by sestoupily dva týmy do okresního přeboru je na tři sestupová místa teoreticky ještě stále šest kandidátů. Záchranářské práce zatím nejnadějněji vychází Tatranu Velké Hydčice, které v posledních třech kolech ale jedou dvakrát ven, z toho hned v příštím kole do Železné Rudy, těžký los mají Janovice B, Sokol Zavlekov a TJ Bezděkov.

1 SRK Ž. Ruda 23 18 0 5 76:21 53 2 1
2 FK Svéradice B 23 16 0 7 64:47 49 0 1
3 S. Chudenice 23 16 0 7 67:39 48 2 2
4 TJ Kašperské Hory 23 15 0 8 60:33 43 2 0
5 SK Velhartice z.s. 23 14 0 9 45:32 40 5 3
6 Svatobor Hrádek B 23 13 0 10 40:36 40 2 3
7 S. Plánice 23 11 0 12 39:60 33 1 1
8 S. Mochtín B 23 10 0 13 62:52 32 0 2