6.8.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOLO MOCHTÍN B  4:8  (1:2)

Rozhodčí: Miroslav Šmrha   ŽK 1:1 ČK 1:0

Datum konání: 6.8.2022

A máme tady další sezónu.... hned na úvod k nám zavítal soupeř z Mochtína, který sestoupil z okresního přeboru.

Bohužel to pro nás nebyl příliš vydařený zápas. Skóre 4:8 až tak moc neodpovídá průběhu zápasu. Naše velké šance zŮstali nevyužity...tak skóre a výsledek zápasu mohl být úplně jiný.

A to jsme šli do vedení...V 18. minutě se jako první střelec sezóny zapsal do statistik Jaromír Hlaváč, který proměnil pokutový kop. Jenže soupeř za chvíli dokázal vyrovnat a ještě do poločasu jít do vedení 1:2. Trefili se Jaroslav Pretzmayer a Jakub Bejvl. Naše další velké šance v prvním poločase zůstaly nevyslyšeny...Zbyněk Zelený netrefil bránu a Radek Potužák nedokázal proměnit pokutový kop.

Vstup do druhého polčasu se nám nevyvedl...do 57.minuty hosté vstřelili hned 3 branky a bylo prakticky rozhodnuto o výsledku zápasu. Snížit nepříznivé skóre dokázal krásnou hlavičkou Ladislav Kropáček. Od 68. minuty začal úřadovat hostující hráč Jakub Lysek, který vstřelil hattrick. Za náš tým dokázali ještě snížit Petr Kylián a svoji druhou branku v zápase i Jaromír Hlaváč. Výsledek zápasu se zastavil na skóre 4:8 pro hosty. V 70. minutě byl za náš tým po hrubém faulu vyloučen Radek Potužák.

Sestava: Martin Šůs, Jiří Matějovic, Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený,Jaromír Hlaváč, Zdeněk Hejpetr, Radek Potužák, Petr Kylián, Ladislav Pasker