21.5.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL PLÁNICE  3:7   (1:7)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 2:1

Datum konání: 21.5.2022

Soupeř z Plánice přijel ve velmi dobré formě, když v předchozím kole porazil doma Kolinec a vyhoupl se tak už na druhé místo tabulky. A také mu mimořádně vyšel vstup do zápasu. Už v 33. minutě bylo skóre 0:7 v jeho prospěch!!! Na co sáhl, to mu vyšlo. Celý domácí tým nebyl schopný konkurovat ve hře a hlavně soupeř dokázal efektivně využívat chyby domácích. Postupně se trefili 4x Radek Kovařík, 2x Lukáš Plánička a jednou Ondřej Novák. Ke konci poločasu se ještě dokázal trefit za domácí Josef Podzimek.

Ve druhém poločase se hra již vyrovnala a dokonce jsme byli i v některých fázích hry lepší. Jenže jsme nedokázali využívat naše šance. Hrozivé skóre ještě dokázal snížit svým druhým gólem v zápase Josef Podzimek a jednou se prosadil Jaromír Hlaváč.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Jaroslav Bečvář