4.11.2017

SOKOL VELKÝ BOR  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1   (2:0)

Rozhodčí:Josef |Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 4.11.2017

Poslední zápas podzimní části se hrál na hřišti Velkého Boru a byl to opět velmi smolný zápas, který skončil výhrou domácích.

Těm stačilo ke vstřelení prvního gólu pouhých pár vteřin, když prakticky po rozehrání se dostali do rychlého brejku a Martin Ondřejíčka vstřelil branku. V 25.minutě bylo ještě hůř, když si za obranu zaběhl Filip Prokopius a prostřelil brankáře Šípka.

Ve druhém poločase v 69.minutě opět Filip Prokopius využil své rychlosti a zvýšil již vedení na 3:0. Čestnou branku vstřelil v závěru zápasu Jaromír Hlaváč, když přesnou střelou z "voleje" umístil míč k tyči.

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek (46. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (78. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (46. Lukáš Valovič), Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (46. Jaroslav Bečvář), Jaromír Hlaváč

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony v podzimní části, i když se nedařilo tak úplně podle představ. Věřím, že jarní část bude plodnější na body a III. třída se zachrání.