26.9.2021

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   5:0   (0:0)

Rozhodčí: Jiří Moravec    ŽK 2:0  ČK 1:1

Datum konání: 16.9.2021

V neděli, od 15 hod, za krásného a teplého počasí, jsme odehráli další zápas. Tenkrát "venku" a to v Plánici. Bohužel díky zrananěním a nepřítomnosti brankářů, musel do brány Ladislav Kropáček. Byl to v 9 zápase již pátý človek v bráně ...

A nevedl si vůbec špatně. V prvním poločase si domácí na něm vylámali zuby, když chytil minimálně čtyři vyložené šance domácích. Skvělý výkon. Bohužel naše šance zůstali nevyužity a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Bohužel ve druhém poločase už domácí hráči využili své šance a v rozmezí devíti minut vstřelili 4 branky. 2krát se trefil Lukáš Plánička a po jedné brance dali Patrik Jílek a Radek Kovařík. V 70. minutě byli vyloučeni po vzájemné potyčce domácí Patrik Jílek a náš Josef Podzimek. Svojí druhou branku v zápase v 77. minutě dal ještě Radek Kovařík a stanovil tak konečné skóre zápasu na 5:0.

Všem hráčům díky za předvedený výkon a nasazení v zápase...k dalšímu zápasu jedeme do Kolince, kde by jsme mohli potvrdit naši stoupajíci formu a přivézt si nějaký ten bod do tabulky.

Sestava: Ladislav Kropáček, Pavel Veringer, Josef Melka, Jiří Matějovic, Pavel Svoboda, Josef Podzimek, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Radek Potužák, Lukáš Homolka, Jakub Vystrčil