TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK BUDĚTICE 2012    0:5  (0:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 2:2

Datum konání: 23.4.2022

Bohužel v dalším domácím zápase přišel debakl a prohra 0:5.

Soupeř byl celkem aktivní a dokázal trestat naše chyby. Poločas skončil výsledkem 0:4 a víceméně bylo rozhodnuto. Za hosty se trefili Martin Miroš, Roman Melka a 2x se prosadil Václav Korda.

Do druhého poločasu jsme už vstoupili opět aktivně, jenže zase naše chyba vedla ke zvýšení skóre na 0:5. Trefil se potřetí v zápase Václav Korda.

Další šance na obou stranách již zústaly nevyužity.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Ladislav Pasker, Jakub Vystrčil

Ještě před začátkem zápasu jsme uctili minutou ticha památku Karla Svobody (73) , který nás bohužel nečekaně opustil na Velikonoce. Čest jeho památce a rodině "upřímnou soustrast"