30.10.2021

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK BOLEŠINY B   8:1   (3:0)

Rozhodčí: Vladislav Stach   ŽK 1:1

Datum konání: 30.10.2021

Poslední podzimní zápas se odehrával na konci  října a byla to vlastně předehrávka prvního jarního kola. Hostili jsme záložní tým z Bolešin a podařilo se nám vrátit porážku z prvního zápasu sezóny na jejich hřišti.

Skóre se začalo rodit v 23. minutě, když branku vstřelil Jaromír Hlaváč. Ten samý hráč zvyšoval skóre i v 26. minutě na 2:0. Do konce poločasu se dokázal trefit ještě Josef Podzimek a tak se šlo do kabin za stavu 3:0.

Hosté si nedokázali vypracovat celkem žádnu pořádnou šanci a tak jsme trestali my. V 49. minutě svým tradičním bodlem zvyšoval skóre Jiří Matějovic. Už na 5:0 svojí třetí brankiou v zápase zvyšoval Jaromír Hlaváč. O pár minut později vstřelil další branku Josef Podzimek a pak přišla chvíle nejstaršího hráče v našem týmu, Zdeňka Hejpetra. Ten prokázal svoji genialitu, když svojí střelou z cca 40 metrů, přesně pod břevno dokázal přehodit hostujícího brankáře. Poslední branku našeho týmu na podzim vsítil Zdeněk Prokopec. Hosté se pak již jen zmohli na snížení stavu na konečných 8:1 ke konci zápasu.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Vedringer, martin Kropáček (K), Josef Melka, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Jaromír Hlaváč, Radek Potužák