18.6.2017

SK BOLEŠINY B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:4

Rozhodčí: Bína Roman     ŽK:   1:1

Datum konání: 18.6.2017

Poslední zápas sezóny 2016/2017... na hřišti SK Bolešiny  proti místní rezervě, taktéž ještě bojující o záchranu v III. třídě. K velké radosti ale dopadl daleko lépe pro nás...

Na velmi krásném trávníku se hrálo celkem slušné a pohledné utkání plné šancí na obou stranách. V 26. minutě rozhodčí nařídil trestný kop, který přesnou ranou pod břevno proměnil Láďa Kropáček.  Stav 0:1 !!! A to ještě nebylo vše pro tohoto hráče. Jeho aktivní hra se vyplatila, když dokázal v 28. minutě využít zmatku a nedorozumění domácí obrany včetně brankáře a dlouhého výkopu gólmana Šípka a zvýšil tak vedení hostů na 0:2 !!! A to ještě nebylo do poločasu vše. Nastala 34. minuta, krásný průnik do vápna předvedl Milan Kapusta, přesnou přihrávkou našel volného Pepu Podzimka, který se štěstím a s pomocí domácího gólmana zvyýšil už na 0:3.

Druhý poločas začal náporem domácích, který dokázali využít v 48. minutě a snížit na 1:3 přesnou střelou k tyči. 56. minuta...k míči se dostal nejlepší sřelec hostů Zbyněk Zelený a svou 11 brankou v sezóně získal opět vedení o tři branky. 1:4 !!! Zbytek zápasu se dohrával už více méně v poklidu. i když přišla  89. minuta a Koželuh Jan dokázal přelobovat hostujícího gólmana a stanovil tak konečný stav na 2:4. Tento výsledek znamená pro Tatran Velké Hydčice jistou účast v dalším ročníku  III. třídy pro sezónu 2017/2018.