1.10.2016

Tatran Velké Hydčice -- S.Chudenice     0:3

Rozhodčí:  Kurc Luboš    ŽK:  1:1

Datum konání:1.10.2016

V dalším domácím zápase jsme přivítali jednoho z favoritů na postup, Sokol Chudenice. Bohužel ani tento domácí zápas nepřinesl potřebné tři body do tabulky.

Hned po rozehrání se hosté dostali do velké šance, kterou na poslední chvíli stačil zachránit stoper Martin Kropáček. Stačil zablokovat střelu hostů do prázdné brány a to tak nějak předznamenalo vývoj celého zápasu. Hosté byli aktivnější, přesnější ve hře a dokázali proměňovat šance. V 24.minutě využili nedorozumění v obraně, konkrétně Soupír Jan a stav tak byl 0:1. Ke konci poločasu přišla další rána pro domácí, když v 43.minutě pěkný centr z pravé strany trefil hlavou hostující Vachtl Pavel a tak do kabin se šlo za stavu 0:2.

Během přestávky došlo ke střídání domácích, když po zranění musel skončit Láďa Kropáček, kterého nahradil Martin Fišer.Bohužel ani druhý poločas nenabídl žádnou velkou šanci domácích a tak trestali hosté. 55.minuta, druhý gól v zápase pro Jana Soupíra a vedení 0:3 pro hosty. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tak 0:3 pro Chudenice byl konečný výsledek.