10.9.2016

SK Velhartice -- Tatran Velké Hydčice   1:2

Rozhodčí: Kurc Lubomír       ŽK  0:0

Datum konání:10.9.2016

Další vítězný venkovní zápas, který byl vybojovaný v 11 lidech (bez náhradníků), proto kluci zaslouží velkou pochvalu.

V 41.minutě se sice prohrávalo 1:0, když se v malém vápně dokázal prosadit domácí hráč Pavel Poledník, ale hned po rozehrání dokázal proti dvěma hráčům vybojovat  balón Vašek Šmat, přihrát Láďovi Paskerovi, který nepovedenou střelou dokázal najít na zadní tyči volného Zbyňka Zeleného, který zakončoval do prázdné brány.  1:1!!!

Druhý poločas začal náporem domácích, který naštěstí nedokázali zužitkovat. V 59.minutě se naopak dokázal prosadit nejmenší hráč na hřišti, a to náš Jarda Bečvář. Který mezi dvěma bránícími hráči dokázal trknout míč do sítě hlavou, po přesném centru Zbyňka Zeleného. Stav 1:2 už vydržel do konce zápasu a mohlo se začít slavit.