19.9.2020

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:3    (1:2)

Rozhodčí: Jaroslav Hošek    ŽK 2:1

Datum konání: 19.9.2020

Tak konečně první výhra v sezóně za tři body a ještě k tomu ze hřiště soupeře. K zápasu se opět dostavilo dostatečné množství hráčů, takže i z tohoto pohledu byla spokojenost. Výhru bohužel kalí zranění čtyr hráčů, ale i tak se zabojovalo a proti oslabenému soupeři (nastoupilo pouze 10 hráčů) se dokázalo vyhrát.

Hrálo se za krásného, slunečného a teplého počasí. V 13.minutě domácí dokázali potrestat zbytečný faul ve vápně. Pokutový kop proměnil Vítezslav Hájek. Jenže hned po rozehrání skvělě zatáhl míč do vápna Lukáš Homolka a zmatek ve vápně využil Jaromír Hlaváč. Bylo srovnáno na 1:1. Další skvělou akci, tentokrát z levé strany začal Zbyněk Zelený, přesnou přihrávkou našel ve vápně Jirku Matějovice, který měl snadnou úlohu dostat míč do prázdné brány. 27. minuta a stav byl 1:2.

Hned v úvodu druhého poločasu se opět prosadil skvělě hrající Lukáš Homolka. Zatáhl míč po své pravé straně a překvapivou střelou přehodil domácího brankáře Karla Hacha. Domácí svoji snahu o snížení zúročili v 67. minutě, když přesnou střelou k tyči snížil Antonín Krátký. Stav 2:3 již vydržek do konce zápasu.

Bohužel během zápasu se zranili Martin Kropáček, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč a Petr Kylián.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ondřej Barborka, Zdeněk Prokopec, Pavel Svoboda, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Pavel Veringer, Václav Šmat, Petr Kylián