25.8.2018

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:2   (0:0)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 2:0

Datum konání: 25.8.2018

První ze tří v řadě venkovních zápasu nás čekal tradiční soupeř SK Velhartice. S obrovskými probmémy se poskládala sestava s 11 hráči a tak všem děkuji kteří nakonec dorazili.

V prvním poločase se hrálo bez branek, když domácí spálili několik vyložených šancí. Dokonce i penaltu, kterou chytil Radek Šípek. Z naší strany větší šanci nevyužil velmi dobře hrající Josef Melka.

Ve druhém poločase padlo nakonec 5 branek. Vše to začalo v 72. minutě, když využil nedorozumnění domácí obrany sbrankářem Petr Kylián a vstřelil svoji první branku v "dospělém" fotbale.  A hned o dvě minuty později, v 74. minutě, závaru před domácí brankou po rohu využil Ladislav Pasker a do prázdné brány zvyšoval na 0:2!! Jenže domácí to nepoložilo a nakonec se jim podařilo nejenom vyrovnat ( bohužel druhá branka padla po chybě brankáře Radka Šípka), ale nakonec i v 89. minutě vstřelit vítezný gól. Postupně se trefili Ondřej Bruha 2x a Jan Vacík. Škoda promarněného vedení 0:2...

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Jiří Harmáček, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Václav Šmat, Josef Melka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Ladislav Pasker (K)