Velké Hydčice 4:0 Milčice

6.6.2015

Velké Hydčice 4:0 Milčice (2:0), Rozhodčí: Marek Pavel, bez karet.

Dnešní utkání bylo bojem Velkých Hydčic s nováčkem v třetí třídě Milčicemi. Na podzim v Milčicích Hydčice vyhráli 1:0 a tak se mohlo čekat, že budou hosté chtít prohru vrátit. Zápas začal zlehka kdy oba týmy se snažili hrát to co chtěli. Když ve 13. minutě našel skvělou přihrávkou Pavel Svoboda rozběhnutého Marka Hlaváče a ten i s velkou porcí štěstí proměnil a stav byl 1:0. Domácí měli po prvním gólu více ze hry a o deset minut déle to potvrdil i druhý útočník Jaroslav Bečvář, který dostal těžký centr, ale on si s ním poradil velice zkušeně a pohodlně zvýšil pro domácí na 2:0. Do první půle se už žádná jiná akce neproměnila v gól a tak o poločase platil stav 2:0.

Po poločase domácí neponechali nic náhodě a v 57. minutě  to potvrdil i Zbyněk Zelený, který si krásně naskočil na roh Luďka Marka a zvýšil na 3:0 z pohledu domácích. Domácí brankář neměl moc práce díky skvěle fungující obraně, ale i tak byl důležitým když v druhé půlce likvidoval tři akce hostů jeden na jednoho. V 84. minutě se prosadil i sám kapitán Luděk Marek, který střelou z velkého vápna na zadní tyč uzavřel skóre na konečných 4:0 pro domácí.