12.9.2021

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:2  (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser   ŽK 0:1

Datum konání: 12.9.2021

Tak snad už se vše obrací k lepšímu...přišla další výhra v pořadí a to na hřišti Velhartic, kde se vyhrává velmi těžko.

Skvělý výkon v bráně podal opět chytající Petr Kylián a připsal si nakonec první vychytanou nulu.

První branku v zápase a svojí i první v letošní sezóně vstřelil Josef Podzimek. Když v 27.minutě využil chyby obrany a krasným lobem přehodil domácího gólmana. Krásná branka. Domácí se snažili srovnat, ale jejich střelecké pokusy většinou končili vedle brány nebo v náručí našeho brankáře.

Ve druhém poločase domácí měli velkou šanci po rohu, když střelou do prázdné brány mohl skórovat domácí hráč Pavel Poledník, ale skvěle zasáhl na brankové čáře kapitán Martin Kropáček.. A pak přišla chvíle Zbyňka Zeleného. V 61. minutě kopal trestný kop a zamířil svojí skvělou levačkou naprosto neomylně do levé šibenice. 0:2!!!  Další šance domácích i naše zústali nevyužity. Druhá výhra v řadě!!!

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Josef Melka, Lukáíš Homolka