TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC    2:3   (0:2)  PK 2:4

Rozhodčí: Michael Vavroch  ŽK 4:4  ČK 1:1

Datum konání: 29.9.2018

V dalším domácím zápase jsme přivítali soupeře z Kolince.

V prvním poločase byli jednoznačně lepší hosté a tak skóre po poločase 0:2 vyznívá jednoznačně pro hosty. Za hosty se trefili v 27.minutě Jan Horák a v 32. minutě Marek Zavřel.

Druhý poločas už byl z pohledu domácích lepší. A taky se dokázal dvakrát prosadit Jaromír Hlaváč, který během 4 minut vstřelil dvě branky. Bohužel na pokutové kopy byli lepsí hosté, protože domácí z pět penalt neproměnili rovnou tři. Takže nakoec dva body do tabulky pro Kolinec

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Marek Melíšek) , Martin Kropáček (K), Josef Podzimek,  Jiří Matějovic (46. Josef Melka) , Ladislav Kropáček, Jiří Vichr (86. Václav Šmat), Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč