30.9.2017

TJ SOKOL PLÁNICE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:4

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav    ŽK: 0:1

Datum konání: 30.9.2017

K dalšímu venkovnímu zápasu se jelo na hřiště Sokola Plánice a byla to mise velice úspěšná. Výhra 0:4 na hřišti soupeře je velmi cenná.

Vše začalo již 7. minutě zápasu, když Zdeněk Hejptr našel ideální přihrávkou Jardu Hlaváče, který nedal domácímu brankáři šanci a svoji šanci proměnil. Další vývoj prvního poločasu určovali domácí, kteří se snažili kombinací dostat k bráně, kterou opět hájil Radek Šípek. A ten se taky zaskvěl skvělým zákrokem proti střele domácích mířící přímo do šibenice jeho branky.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, ale jejich snaha většinou končila před vápnem hostů. Za to hosté dokázali své šance proměnovat. V 55. minutě Zbyněk Zelený hlavou zvýšil na 0:2, když využil opět přesného centru dnes vynikajícího Zdeňka Hejpetra. To ještě z jeho strany nebylo vše... 80.minuta,  přesný centr Zdeňka proměnil Jarda Hlaváč a zvýšil už na 0:3. To byla třetí "asistence" v zápase pro Zdeňka. A hned o čtyři minuty později svoje svůj únik po křídle proměnil Milan Kapusta a stanovil tak konečné skóre na 0:4. Všem klukům bojujícím na hřišti patří velké díky za předvedený výkon.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Milan Kapusta, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Jaromír Hlaváč, Zdeněk Hejpetr  (83. minuta Šmat Václav), Jiří Vichr, Radim Janák, Zbyněk Zelený