22.9.2019

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:1

Datum konání: 22.9.2019

V nedělním odpoledni se cestovalo na hřiště Sokola Plánice. V jarní části jsme na tomto hřišti vyhráli po obratu ve druhém poločase 2:3. A nakonec 3 body putují na naše konto i  po tomto zápase.

V prvním poločase se dokázal prosadit pouze v 34. minutě Petr Kylián, který si dokázal skvěle naběhnout na střílenou přihrávku Ladislava Kropáčka. Bohužel další vyložené šance našeho týmu jsme nedokázali využít, při kterých Radek Potužák jednou nastřelil tyč, jednou střílel těsně nad bránu. Stejně jako Ladislav Kropáček.

Ve druhém poločase vstřelil další svoji branku Jaromír Hlaváč, který krásnou střelou k tyči v 65. minutě zvyšoval na 0:2. Domácí pak začali náš tým tlačit, ale stačilo to pouze na snížení na 1:2, když se trefil v 78. minutě Jiří Sýkora. Svojí další velkou šanci domácí již nedokázali využít, protože skvělým zákrokem proti tvrdé střele zblízka se blýskl Radek Šípek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Jaroslav Bečvář, Zdeněk Hejpetr (K), Radek Potužák, Václav Šmat, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Šatra, Petr Kylián, Ladislav Pasker

V sobotu 28.9.2019 od 16 hod hostíme na domácím hřišti soupeře ze Železné Rudy. Přijďte naše kluky podopořit a užít si krásné sportovní odpoledne.