6.9.2020

TJ SUŠICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:2    (3:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 0:1

Datum konání: 6.9.2020

Bohužel ani druhý venkovní zápas podzimní části nedopadl výsledkově vůbec dobře. Opět stejná prohra 7:2 na umělém hřišti v Sušici, proti místnímu "béčku"

Až do 28. minuty to vypadlo na celkem vyrovnaný zápas, ale pak do poločasu padly 4 branky. Bohužel tři do naší brány, když se 2x trefil Petr Krateil a jednou Pavel Vinický. Za nás v 44. minutě proměnil pokutový kop zkušeně Zdeněk Hejpetr.

Ve druhém poločase se zaskvěl domácí hráč Pavel Hubáček, který nejdříve proměnil pokutový kop a pak skvěle zavěsil při střele s přímého kopu. Snížení na 5:2 v 73. minutě zařídil Jaromír Hlaváč, jenže za domácí se dokázal ještě 2x prosadit Vít Dušek a stanovil konečné skóre zápasu na 7:2.

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Václav Šmat, Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Petr Kylián, Lukáš Homolka