3.9.2016

Tatran Velké Hydčice -- SVATOBOR Hrádek B  1:4

Rozhodčí:  Panušková Aneta    ŽK 1:3 ČK  2:0

Datum konání: 3.9.2016

Bohužel ani druhý soutěžní zápas na domácím hřišti naším klukům nevyšel,prohráli s druhým nováčkem soutěže a nepotvrdili tak těžce vydřené body ze Svéradic.

A to zápas nezačal nějak špatně, protože v 26.minutě Pepa Podzimek (1.gól v sezóně) dokázal prostřelit hostujícího brankáře Křížka a stav tak byl 1:0. Jenže tento vítězný stav nevydržel do poločasu, protože v 41.minutě střelou pod břevno Václav Holeček překonal Láďu Paskera v bráně, takže do kabin se šlo za stavu 1:1.

Vstup do druhého poločasu domácím nevyšel…během deseti minut hráči Hrádku vstřelili 3 branky, o které se postarali po chybách obrany dvěma góly v 47. a 55.minutě Marián Drahoš a v 57.minutě Radek Holeček.

Dvě červené karty ke konci zápasu…kdo viděl, může posoudit sám.

Další domácí zápas se hraje 17.9.2016 od  17 hod proti TJ Kašperské Hory…přijďte naše kluky podpořit, povzbudit!!!