25.9.2016

Dukla Janovice B -- Tatran Velké Hydčice     6:1

Rozhodčí: Blaheta Josef      ŽK: bez karet

Datum konání: 25.9.2016

Na další venkovní zápas se vyjelo v neděli do neoblíbených Janovic a opět jen v 11 lidech, což je smutné.

Bohužel se tentokráte zápas nikomu nepovedl a domácí dokázali využít témeř každou šanci ke vstřelení gólu. Již v 18.miutě byl stav 2:0, když se trefili za domácí v 15.minutě Holý Radek a v 18.minutě Jůzek David.  Hosté prakticky nedokázali ohrozit branku domácích a ti ještě do půlky dokázali vstřelit ještě dvě branky. v 34.minutě Slivoň Václav a svým druhým gólem v zápase v 42.minutě Jůzek David. Stav v poločase byl tedy 4:0.

Po návratu z kabin se prakticky výraz hry nezměnil, většinu času domácí ůtočili a určitě skvělě si zachytal náš brankář Vláďa Ondřejíček, který monoho šancí dokázal pochytat. I přesto hosté kopali dva pokutové kopy, první za ruku obránce ve vlastním vápně a druhý za faul domácího brankáře. V 54. minutě  ten první proměnil Marek Hlaváč (2.gól v sezóně), druhý až ale ten samý hráč neproměnil. A domácí opět trestali dvěma brankami, když v 61.minutě svůj druhý gól v zápase vstřelil Slivoň Václav a 83.minuta znamenala hattrick pro domácího hráče Davida Jůzka.