Chudenice 1:1 Velké Hydčice (PK: 5:4)

26.3.2016

Chudenice 1:1 Velké Hydčice (PK: 5:4), Rozhodčí: Rubáš Jakub, ŽK: 1:3.

První jarní soutěžní zápas, kdy se cestovalo do Chudenic, přinesl  bohatou účast hráčů a určitě příjemné starosti trenérovi se sestavou, kdy měl na výběr z 16 hráčů.

Na menším, bahnitém a hlavně hrbolatém hřišti se hrál velmi bojovný fotbal, plný osobních soubojů.

V prvním poločase měli domácí trochu více ze hry a v 17.  minutě toho dokázali využít, kdy po centru z pravé strany hlavičkoval kapitán domácích Hodan a míč bohužel skončil za zády Vládi Ondřejíčka.  Náš  tým měl možnost srovnat skóre, bohužel chybělo při dvou šancích Ládi Kropáčka a jedné šance Vojty Melíška štěstí a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Po změně stran došlo na střídání, kdy Vojtu Melíška vystřídal na levé záloze Zbyněk Zelený. Hra byla nadále bojovná a rozhodčí začal fauly trestat i žlutými kartami. V 60 minutě se do úniku se dostal Marek Hlaváč, ale ve vápně již nedokázal zakončit.  Ale o 9 minut později se k míči dostal Ondra Barborka, měl dostatek času si míč připravit, krásnou střelou pod břevno překonal domácího brankáře Bejma. Mohlo se slavit vyrovnání na 1:1! Tento stav vydržel až do konce utkání, i přes snahu domácích zvrátit výhru na svoji stranu, i přes velkou šanci 5 minut před koncem Jardy Bečváře, který v tváři tvář domácímu bránkáři nedokázal přesně zamířit a míč skončil těsně vedle pravé tyče.

Na pokutové kopy zvítězili domácí v sedmé sérii  5:4, když za nás dokázali proměnit:  Zbyněk Zelený, Marek Hlaváč, Pavel  Veringer a Martin Kropáček. Naopak neúspěšní byli: Zdeněk Hejpetr, Pepa Podzimek a Jarda Bečvář.