12.10.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOLO HARTMANICE    1:3   (0:1)

Rozhodčí: Josef Javorský   ŽK 4:3

Datum konání: 12.10.2019

Sokol Hartmanice byl další soupeř, kterého jsme přivítali na svém hřiši. Bylo krasné teplé slunečné počasí, ale to nám bohužel nepomohlo, aby  jsme vyhráli a získali 3 body do tabulky.

Přitom začátek zápasu a vlastně celý první poločas jsme měli více ze hry, byli jsme lepší, jenže bohužel jsme nedokázali využít našich vypracovaných šancí. Největší spálil pro tento zápas kapitán Radek Potužák, který se ocitl sám před brankářem, ale míč z jeho kopačky mířil bohužel je do rukavic hostujícího brankáře. A tak nás trestali hosté, když využili chyby v obraně. V 30. minutě se trefil Michal Šimek.

A druhý poločas začal dá se říci stejně, když naši hráči snad byli ještě duchem v kabině, protože v 47. minutě lehce prošel obranou Patrik Tonner a zvyšoval na 0:2. A to ještě v 65. minutě svojí druhou brankou v zápase zvyšoval už na 0:3 Michal Šimek. Naši hráči už jen dokázali snížit na konečných 1:3, když v 83. minutě se krásně trefil Josef Podzimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Radek Potužák (K), Luděk Marek

Střídající hráči: Zdeněk Hejpetr, Ladislav Pasker, Václav Lojík