12.5.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SVATOBOR HRÁDEK B    1:2   (1:2)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 12.5.2018

TJ Svatobor Hrádek B byl další soupeř, který zavítal na naše hřiště. Bohužel ale utkání nakonec skončilo lépe pro hosty, kteří zvítězili 1:2.

Utkání začalo pro nás  lépe, když v 15. minutě skóroval svojí druhou brankou v sezóně Jirka Matějovic. Pak už se trefovali pouze hosté a to dvakrát Petr Buchsbaum... v 22. minutě a v 33. minutě. Další šance na obou stranách byly nevyužity. V poslední minutě utkání trefil ještě břevno domáci Radek Potužák a to bylo vše. Zápas se odehrál bez žlutých karet.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Lukáš Valovič ( 66. Václav Šmat), Josef Melka (46. Jaroslav Bečvář) , Jaromír Hlaváč