REKAPITULACE SEZÓNY 2016/2017

1.7.2017

Ještě přidávám malé ohlédnutí a trošku čísel z právě uplynulé sezóny 2016/2017

Z odehraných 26 zápasů jsem jich vyhráli 11, včetně tří zápasů na penalty. V ostatních zápasech jsme odešli poraženi. S konečným ziskem 31 bodů jsme skončili na 9. místě při skóre 39:55.  Zde je konečná tabulka...     Tabulka JARO 2017

Vstřelili jsme 39 branek...nejlepší střelec byl Zbyněk Zelený s 11 góly, pak Ladislav Kropáček s 8 brankami a pomyslné třetí místo se 4 brankami si vystřílel Josef Podzimek. Celkově dalo branku 12 hráčů. Tabulka střelců....   Sezóna 2016/2017

33 je počet udělených žlutých karet a 4 červené karty. Tabulka udělených karet ...    Sezóna 2016/2017

Do zápasů zasáhlo celkem 22 hráčů,  nejvíce minut odehrál Martin Kropáček ( 2287 minut), další  byl Pavel Veringer (2195 minut) a třetí nejaktivnější hráč byl Ladislav Kropáček (2103 minut)  Celkové statistiky hráčů....   Sezóna 2016/2017