Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK OKULA NÝRSKO B   1:4  (1:3)

Rozhodčí: Michael Vavroch    ŽK 2:1

Datum konání: 28.10.2018

Kvůli nepříznivému počasí (sníh), se přehodilo pořadatelství zápasu, a tak se ve svátační den odehrál zápas na domácím proti težkému soupeři z Nýrska. A zápas to bohužel úspěšný nebyl.

Hosté z Nýsrka hráli velmi aktivně a přesnými přihrávkami se snadno dodtávali do šancí. Již v 3. minutě se prosadil Martin Jarko, v 26. minutě Petr Taušek a do poločasu se hosté ještě jednou prosadili, když se v 42. minutě přesnou hlavou Jakub Pavlík. Ale i my jsme byli nakonec v prvním poločase úspěšný, když přesnou přihrávku Jaromíra Hlaváče dokázal využžít Petr Kylián.

Ve druhém poločase padla pouze jedna branka, když se opět prosadili hosté. V 74. minutě vstřelil branku Andrei Antonovics. Konečné skóre tak bylo 1:4 pro hosty.

Sestava: Ladislav Pasker, Jiří Vichr (82. Václav Šmat), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka (46. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Petr Kylián (71. Jiří Matějovic), Radek Potužák, Jaromír Hlaváč,

říj 20 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL PLÁNICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL PLÁNICE    1:2 (PK 5:6)  1:0

Rozhodčí: Petr Švátora    ŽK 0:0

Datum konání: 20.10.2018

V dalším domácím zápase jsme přivítali hosty z Plánice.

A v prvním poločase to vypadalo že tento zápas mohl být pro nás úspěšný, ale velkou převahu na hřišti jsme dokázali využít pouze jednou branku a to v 13. minutě, kdy se opět dokázal prosadit nejlepší střelec Jaromír Hlaváč. Další šance jsme nedokázali využít.

Ve druhém polčase se hra vyrovnala a soupeř z ojedinělé šance dokázali udeřit, když se z hranice malého vápna střelou k tyči prosadil Josef Hora. Do konce zápasu již další branka nepadla a tak o dalším bonusovém bodu rozhodovaly penalty. A na ně byli úspěšnější hosté.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer (64. Jiří Vichr), Martin Kropáček, Josef Podzimek, Ondřej Barborka (54. Zdeněk Hejpetr), Milan Kapusta (81. Jiří Matějovic), Radek Potužák, Zbyněk Zelený (79 Luděk Marek), Jaromír Hlaváč, Marek Melíšek, Ladislav Kropáček

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:3   (0:1)

Rozhodčí:Josef Javorský    ŽK 4:4

Datum konání:13.10.2018

Za krásného, skoro letního počasí se odehrál zápas na náhradním hřišti ve Velkém Boru proti soupeři ze Svéradic. A návštěva to byla velmi úspěšná, protože tři body do tabulky se připisují na naše konto.

Byla to především zásluha dvou mužů. A to brankáře Radka Šípka a střelce Jaromíra Hlaváče. Ale pochvalu samozřejmě zaslouží každý, kdo se na hřišti zapojil do hry.

Radkovo "představení" začalo v 10. minutě, kdy chytil domácímu hráči Michalu Jiřincovi penaltu. V 16. minutě jsme naopak kopali pokutový kop my, po faulu ve vápně na Milana Kapustu, který tentokrát zahrával Jaromír Hlaváč a byl úspěšný. Do konce prvního poločasu již další branka nepadla a tak byl stav 0:1.

Ve druhém poločase se vytáhl opět Radek Šípek, který chytil několik velmi nebezpečbných střel domácích, zejména dvě střely k levé tyči. V 62. minutě po faulu na Josefa Podzimka, kopal druhý pokutový kop v zápase Jaromír Hlaváč a byl opět úspěšný. Apak přišla společná chvíle obou dvou "nejlepších" hráčů zápasu. Po Radkově přesném výkopu  se dostal k míči "Felix" který svoje sólo dokázal přetavit v třetí branku v zápase a Radek tak měl svoji "asistenci".  Ještě jednou děkuji všem za předvedený výkon !!! A naší Vendulce díky za pořízené foto ze zápasu :-)

Další zápas se odehraje v sobotu 20.10.2018 od 15:30 na hřišti Tatranu Velké Hydčice proti soupeři z Plánice. Přijďte naše kluky podpořit !!!

říj 06 Doposud nekomentováno.

SOKOL VEŘECHOVV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:1   (1:1)   PK 3:0

Rozhodčí: Josef Abraham  ŽK 2:0

Datum konání: 6.10.2018

Další tradiční klub v souteži Sokol Veřechov byl dalším naším soupeřem. A hrálo se na jejich hřišti.

První poločas herně vyšel nám...hostům....přesto se vedení ujali domácí, když v 27. minutě propálil našeho brankáře Martin Petržilka. Jenže již o deset minut později se z přímého kopu krásně trefil Radek Potužák, který dokázal obstřelit "zeď" a nedal domácímu brankáři žádnou šanci zakročit.

Ve druhém poločase to již byl spíše boj a žádné větší šance si ani jeden tým nevytvořil. A tak opět došlo na pokutové kopy ale v těch sen nám poslední dobou nedaří. První tři jsme nedokázali proměnit, domácí ano. Takže konečný stav 1:2 pro domácí.... My jsme z posledních 8 pokutových kopů proměnili pouze DVA....

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Milan Kapusta (68. Josef Melka) , Martin Kotrba (72. Jiří Matějovic), Zdeněk Hejpetr, Radek Potužák, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

zář 29 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL KOLINEC

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC    2:3   (0:2)  PK 2:4

Rozhodčí: Michael Vavroch  ŽK 4:4  ČK 1:1

Datum konání: 29.9.2018

V dalším domácím zápase jsme přivítali soupeře z Kolince.

V prvním poločase byli jednoznačně lepší hosté a tak skóre po poločase 0:2 vyznívá jednoznačně pro hosty. Za hosty se trefili v 27.minutě Jan Horák a v 32. minutě Marek Zavřel.

Druhý poločas už byl z pohledu domácích lepší. A taky se dokázal dvakrát prosadit Jaromír Hlaváč, který během 4 minut vstřelil dvě branky. Bohužel na pokutové kopy byli lepsí hosté, protože domácí z pět penalt neproměnili rovnou tři. Takže nakoec dva body do tabulky pro Kolinec

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Marek Melíšek) , Martin Kropáček (K), Josef Podzimek,  Jiří Matějovic (46. Josef Melka) , Ladislav Kropáček, Jiří Vichr (86. Václav Šmat), Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

zář 23 Doposud nekomentováno.

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:0   (4:0)

Rozhodčí: František Kačírek    ŽK 2:1

Datum konání: 23.9.2018

Pro nás jediná neděle v podzimním kaledáři padla na tradičního soupeře Dukla Janovice B. Dlouhodobě se nám na tomto hřišti nedaří, což se opět potvrdilo a odjíždělo se s debaklem 6:0.

V bráně byl tentokrát Ladislav Pasker, který týmu moc nepomohl. Ale ani hra dopředu se moc nedařilo a obrana domácích hrála velmi pozorně, do velkých šancí nikoho nepouštěla. Za domácí se trefili Václav Slivoň, Josef Jansta, Pavel Jelínek a 2x David Jůzek. Vlastní branka byla připsána Martinovi Kropáčkovi.

Sestava: Ladislav Pasker, Jiří Vichr, Martin Kropáček (K), Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Jaroslav Bečvář, Radek Potužák, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč, Marek Melíšek

Věřím že další zápas bude opět lepší a soupeř Sokol Kolinec odjede z našeho hřiště bez bodů. Zápas se hraje 29.9.2018 od  16 hod na našem hřišti v Hydčicích.

zář 15 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-START DEŠENICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  START DEŠENICE    5:0   (4:0)

Rozhodčí: Michael Vavroch    ŽK 1:3

Datum konání: 15.9.2018

Po měsíci se konečně opět hrálo doma, na domácím hřišti a byl velmi úspěšný zápas. Stav 5:0 opravdu asi nikdo nečekal.

Vše začal v 14. minutě Jaromír Hlaváč, když jeho střílenou přihrávku před bránu si srazil do vlastní sítě hráč hostů Aleš Polívka. A hosty jako by to poznamenalo. V 21. minutě byl ve vápně faulován brankářem Petr Kylián a jak je již zvykem, tradiční exekutor pokutových kopů Zdeněk Hejpetr se nemýlil. A pak už úřadoval opět Jaromír Hlaváč, který do konce poločasu vstřelil ještě dvě branky. V 24. minutě a v 35. minutě. Poločas 4:0....velmi slibný výsledek.

Ve druhém poločase již tolik branek nepadlo. Druhý nařízený pokutový kop v zápáse tentokrát kopal Josef Podzimek (Zdeněk už nebyl na hřišti), ale brankář hostů se vyznamenal a jeho penaltový pokus chytil. Ale přeci jenom se ještě trefil v 66.minutě Jaromír Hlaváč a tak svým třetím gólem v zápase stanovil konečné skóre na 5:0. Klukům patří velké díky za předvedený výkon.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (61. Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpter (54. Josef Melka), Ondřej Barborka, Petr Kylián (70. Jiří Matějovic), Jaromír Hlaváč

zář 12 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2018

Dalším kolem na Klatovsku pokračovaly nižší fotbalové soutěže. Ve III. třídě se dařilo zejména Veřechovu, který zvítězil v Dešenicích s přehledem 5:1. Fotbalisté Dešenic v posledních dvou zápasech inkasovali celkem třináct branek. Stejným výsledkem jako Veřechov se prezentovali také hráči Švihova, kteří na domácím pažitu přehráli Plánici. Hattrickem se blýskl dvaatřicetiletý Tomáš Ryba. Velkou přestřelku viděli fanoušci v Janovicích, kde místní rezerva hostila Kolinec. Ze zisku tří bodů se nakonec radovali domácí, kteří svého soupeře doslova přestříleli 5:4.

TJ ŽIHOBCE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ ŽIHOBCE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:1    (0:1)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK  0:0

Datum konání: 8.9.2018

Třetín zápas v řadě na soupeřově hřišti přinesl výhru 0:1 a kýžené tři body do tabulky.

Hrálo se v Žihobcích, u našeho tradičního soupeře. Zápas rozhodla jediná branka, která padla v 27. minutě. Trefil se po úniku Petr Kylián, pro kterého to byla třetí branka ve třetím zápase v řadě. Že by se nám rodila střelecká hvězda? :-) Oba dva týmy, si ještě během zbytku zápasu vypracovali po jedné vyložené šanci, ale za domácí Robert Bigasz a ani za hosty Radek Potužák své šance neproměnili. Hrálo se slušné utkání bez žlutých karet.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Marek Melíšek, Radek Potužák, Ladislav Kropáček, Martin Kotrba (46. Jiří Vichr), Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Matějovic (89. Šmat Václav), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (71. Jaroslav Bečvář)

Další zápas se hraje na domácím hřišti TATRANU, když 15.9.2018 od 16:30 hostíme START DEŠENICE.