23.3.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    4:0   (2:0)

Rozhodčí:Roman Mácal    ŽK 1:1

Datum konání: 23.3.2019

Za krásného, skoro letního počací se odehrál první jarní mistrovský zápas roku 2019 a byl to zápas pro nás velmi vydařený. Výhra 4:0 nad silným soupeřem, předvedená hra a krásný bojovný výkon kluků snad zaručuje klidné jaro zajišťující záchranu ve III.třídě.

První věští šanci měli hosté, ale pozorně chytající Radek Šípek ošemetnou situaci vyřešil. V 21. minutě zahrával přímý kop Zdeněk Hejpetr, který přesným centrem našel hlavu Zbyňka Zeleného a vedlo se 1:0. Opět se potvrdilo že Zdeněk je nejlepší nahrávač týmu. Ale to nebylo do poločasu vše. Z pravé strany přesným centrem do vápna Ondra Barborka našel hlavu Pepy Podzimka, který zvýšil vedení na 2:0. To se psala 37. minuta. Do konce poločasu nevyužil svojí další velkou šanci Pepa Podzimek a i Láďa Kropáček, který po delším čase nastoupil v útoku...dost mu to tam svědčilo.

Ve druhém poločase se hra více méně stalé odehrávala na půlce soupeře a to vedlo k dalším dvěma brankám. V 65. minutě se svým premiérovým gólem prosadil mladý Pepa Melka, který využil nádhernou přihrávku Martina Kotrby. A to ještě stále nebylo vše. Svůj skvělý výkon v útoku korunoval v 71. minutě Láďa Kropáček, kterého volného ve vápně našel Jirka Matějovic. Pro Láďu už nebyl problém skórovat. Stav 4:0 zůstal nakonec konečným, když další šance našich hráčů již nebyly využity.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (76. minuta Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondra Barborka, Ladislav Kropáček, Josef Melka, Zdeněk Hejpetr (50. minuta Martin Kropáček), Josef Podzimek ( 60. minuta Jiří Matějovic), Zbyněk Zelený, Radek Potužák