29.10.2016

TJ ŽIHOBCE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:3   (PK 4:3)

Rozhodčí: Blaheta Josef     ŽK: 0:4

Datum konání: 29.10.2016

V 10. kole podzimní části, k poslednímu zápasu na soupeřově hřišti se vyrazilo do Žihobec. V zápase padlo nakonec 6 branek a o vítězi rozhodovaly penalty.

Začátek zápasu nám vyšel skvěle. Když v 5.minutě vstřelil svůj 5 gól v sezóně  Zbyněk Zelený a v 10.minutě také svým 5. gólem v sezóně Ladislav Kropáček zvýšil už na 2:0. Domácí  začali bojovat a odměnou jim bylo v 20.minutě snížení na 2:1, když se trefil Josef Procházka. Ke konci poločasu se ocitli ve velké šanci Ondra Barborka a Ladislav Kropáček, ale soupeřův brankář jejich šance zneškodnil.

Druhý poločas začal šancí domácích, kteří trefili již podruhé  v zápase tyč, přesto v 55.minute z přímého kopu vyrovnal stav na 2:2 Václav Staněk. Než došlo na penaltový rozstřel, tak v 85.minutě se za domácí trefil Oldřich Nemrava, stav tak byl 3:2, ale Jirka Matějovic ( 2.gól v sezóně) v 89.minutě srovnal na 3:3 a zajistil tak minimálně bod do tabulky.

V penaltách skórovali Marek Hlaváč, Milan Kapusta a Ladislav Kropáček, neproměnili Ondra Barborka a Pavel Veringer.