Datum konání:
21.5.2016

Plánice 3:2 Velké Hydčice (2:0), Rozhodčí: Blaheta Josef, ŽK 2:2.

Bohužel ani další venkovní zápas nepřinesl žádné body do tabulky.

Domácí se ujali vedení v 15.minutě utkání trošku šťastným způsobem, kdy svým prvním gólem v zápase dokázal překonat brankáře Ondřejíčka domácí  Milan Novák. 1:0! Šance na srovnání naši hráči měli, ale nedokáali je využít a tak následoval trest v podobě dalšího gólu, kdy si v 32. Minutě na roh naběhl úplně volný hráč Vojtěch Opl a zvýšil vedení na 2:0!!

Druhá půlka začala pro domácí výtečně, když dokázala vstřelit už třetí gól a to v 47.minutě, když autorem již své druhé branky v zápase byl Milan Novák.  Od té chvíle se začalo hrát prakticky na jednu bránu, domácím došli síly a naši kluci začali bojovat. V 72.minutě dokázal usměrnit do sítě domácích nepovedenou střelu Martina Fišera  Radek Šípek a snížil na 3:1! Další šance následovala další,ale skvěle zachytal domácí brankář Zelenka Milan. Ale i on ukázal že není kouzelník , když  si v 85.minutě necht ěně srazil míč za čáru přímo z rohu, který kopal Pavel Veringer. 3:2!!!

3:2, to byl nakonec výsledek konečný.

OPĚT BYCH RÁD POZVAL VŠECHNY FANOUŠKY A HLAVNĚ OBYVATELE VELKÝCH HYDČIC NA 28.5.2016, KDY SE PŘEDSTAVÍ NA NAŠEM HRIŠTI  VEDOUCÍ CELEK III. TŘÍDY START DEŠENICE. PŘIJDTĚ NAŠE KLUKY PODPOŘIT!!!