20.4.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    4:0   (1:0)

Rozhodčí: František Klištinec   ŽK 2:1   ČK 0:1

Datum konání: 20.4.2019

Opět za krásného skoro letního počasí se odehrál již čtvrtý zápas na domácím hřišti letošního jara proti rezervě z Janovic. A zápas to byl velmi úspěšný.

Již v 6.minutě svým dalším neomylným pasem Zdeněk Hejpetr vyslal do sólového úniku Zbyňka Zeleného, který střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre tohoto zápasu. Do konce poločasu se již nic zásadního ani na jedné straně hřiště nestalo a tak se odcházelo do kabin s vedením 1:0.

Za to druhý poločas přinesl další tři branky a k radosti všech domácích hráčů a fanoušků do sítě hostů. A začalo to v 51. minutě červenou kartou pro hráče z Janovic, který úmyslně zahrál rukou a velmi pozorný rozhodčí mu udělil čevenu kartu.  Z následného trestného kopu putoval míč po ose Zdeněk Hejpetr-Marek Melíšek který přihrávkou našel ve vápně Jaromíra Hlaváče. Ten byl faulován a byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil  Radek Potužák. Stav byl 2:0. O deset minut později v 63. minutě zůstal ve vápně uplně osamocen Ladislav Kropáček, který nedal brankáři hostů šanci a zvyšoval již na 3:0. A nakonec se ještě prosadil v 72. minutě Jaromír Hlaváč, který svým typickým únikem a střelou ke vzdálenější tyči stanovil konečné skóre na 4:0.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr ( 51. Marek Melíšek), Ladislav Kropáček (65. Petr Kylián) , Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (78. Jaroslav Bečvář), Martin Kotrba (16. Josef Podzimek) , Zbyněk Zelený (75. Jiří Matějovic) , Jaromír Hlaváč