2.6.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE --  SOKOL VELKÝ BOR    3:2   (2:0)  PK 3:1

Rozhodčí: Josef Javorský    ŽK 2:6   ČK 0:2

Datum konání: 2.6.2018

Po výhře v Kolinci, čekal na našem hřišti další těžký soupeř a to Sokol Velký Bor.

Po prvním poločase to vypadalo na celkem snadnou výhru. V 16. minutě se poprvé zapsal do střelecké listiny Radek Potužák, když proměnil pokutový kop nařízený za faul na Pepu Podzimka. A v 27. minutě bylo ještě veseleji, když krásnou samostatnou akci úspěšně zakončil Jaromír Hlaváč.

Bohužel druhý poločas už tak úspěšný nebyl. Soupeř využil dvou našich chyb a tak Ladislav Kliment dvěma brankami srovnal skóre na 2:2. Hráči Velkého Boru sice dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, ale přesilovku dvou můžu v poli jsme nedokázali využít. A tak rozhodli o vítezi utkání pokutové kopy. V nich se zaskvěl v bráně Venca Šmat, který soupeři chytil dvě penalty. Konečný výsledek přinesl tolik potřebné dva body do tabulky.

Sestava: Václav Šmat, Jiří Vichr (61. Jiří Matějovic), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka (78. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta (53. Jaroslav Bečvář), Radek Potužák, Josef Podzimek (46. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč