16.6.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL DEŠENICE   2:5   (1:4)

Rozhodčí: František Kačírek    ŽK 2:1

Datum konání 16.6.2018

Tradiční soupeř z Dešenic byl posledním soupeřem letošního ročníku III. třídy sezóny 2017/2018

Bohužel první poločas výsledkově domácím moc nevyšel,protože se do kabin odcházelo za stavu 1:4 pro hosty. A přitom zápas nezačal vůbec špatně, protože již v 8. minutě dostal šanci kopat svůj šestý pokutový kop v sezóně Zdeněk Hejpetr a jak je u něj zvykem, s přehledem jej proměnil. Hosté se po té postarali o celkem rychlý obrat ve skóre,  když se v 12. minutě prosadil po rohovém kopu Milan Flor. A pak začal úřadovat tradiční střelec hostů Michal Poupa, když do konce poločasu vstřelil hattrick.

Ve druhém poločase ještě navýšil skóre svojí druhou brankou v zápase hostující hráč Milan Flor. Poslední branku nakonec v zápase vstřelil Zbyněk Zelený, byla to jeho 11 branka v sezóně. Konečný stav zápasu byl tedy 2:5 pro hosty.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Josef Melka), Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Radek Potužák (46. Lukáš Valovič), Milan Kapusta (46. Jiří Matějovic), Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek (46. Radim Janák), Zbyněk Zelený, Petr Kylián