JARO 2019

18.6.2019

Skončila nám další sezóna a tak přináším trochu rekapitulace....

Konečné páté místo je myslím velkým úspěchem. Hlavně po sezónách kdy jsme bojovali většinou až do posledního zápasu o záchranu. V kolonce vstřelených a obdržených branek jsme dopadli těsně do mínusu v poměru 42:43. To znamená bohužel třetí nejhorší produktivita vstřelených branek, ale zase na druhou stranu máme druhou nejlepší obranu, což je skvělé.

Nejlepším střelcem se stal opět Jaromír Hlaváč, který v 16 zápasech do kterých zasáhl vstřelil 15 branek. Druhým nejlepším střelcem je Ladislav Kropáček s 5 brankami. O třetí místo se 4 brankami se dělí více hráčů...Radek Potužák, Zbyněk Zelený a Petr Kylián. Celkem aspoň jednu branku vstřelilo 10 lidí.

Další statistika se týká hříšníků s kartami. Celkem jsme obdrželi 35 žlutých a 3 červené karty. Jména tady psát nebudu, každý asi ví koho se to týká a vše je uvedeno i v tabulce.

Celekem do hry zásahlo 24 hráčů. Nejaktivnějším v počtu odehraných zápasů a minut je Ladislav Kropáček, který zasáhl do 24 zápasů a odehral celkem 2192 minut.

Za touto sezónou uděláme konečnou tečku  v sobotu 22.6.2019 od 14 hod na našem hřišti ve Velkých Hydčicích...prostě bude DOKOPNÁ :-)  Přiveďte sebou manželky, přítelkyně, milenky (milence), děti, rodiče a uděláme si fajn odpoledne. Pokecáme, popijeme, zazpíváme hymnu (pro některé doporučuji se ji naučit). Klidně si vemte sebou i stan a můžete strávit noc na hřišti.

V případě jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte....V sobotu se na vás těším.