25.3.2017

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- FK SVÉRADICE B    2:3

Rozhodčí: Bala Petr     ŽK 0:0

Datum konání: 25.3.2017

První jarní zápas se odehrál na domácím hřišti proti tradičnímu soupeři FK Svéradice B.

Bohužel na konci duelu se mohli radovat ze zisku tří bodů hosté. V 16. minutě  po střele do tyče se míč odrazil přímo ke kopačkám hostujícího Aleše Vachušky a ten už neměl problém míč uklidit do prázdné brány. Byl to pro něj už 23 gól v sezóně. Do konce poločasu už žádná další branka nepadla, i když oba týmy měli možnosti skórovat. Za domácí své první minuty odehrál Radim Jonák, čímž bych ho chtěl přivítat v našem týmu.

Do druhého poločasu nastoupil Marek Hlaváč, který svoji aktivitou hned zaměstnával obranu hostů. A svoji aktivitu zhodnotil i ve vstřelení gólu, když v 65. minutě střelou k tyči vyrovanal na 1:1. Vyrovnaný stav vydržel pouze chvíli, když v 69. minutě Martin Chaloupka střelou k tyči opět strhl vedení hostů na svoji stranu. Ale ani tento stav dlouho nevydžel, protože v 72. minutě krásnou přihrávkou Martin Fišer vyzval ke skórování Josefa Podzimka a ten se nemýlil. Stav byl 2:2 a zdálo se že zápas dojde k penaltám. Bohužel přišla 85. minuta, Aleš Vachuška prošel lehce domácí obranou, přihrál úplně volnému Štěpánu Říhovi, pro něj už nebyl žadný problém vstřelit vítěznou branku.