5.5.2018

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3  (1:1)  PK 3:5

Rozhodčí: Miroslav Šmrha    ŽK  2:2

Datum konání: 5.5.2018

O další body potřebné k záchraně se jelo na hřiště tradičního soupeře, taktéž ohroženého sestupem, SK Velhartice. Utkání řídil zkušený rozhodčí Miroslav Šmrha.

Utkání začalo náporem hostů, bohužel ale svoji velkou šanci neproměnil Lukáš Valovič a tak přišel trest, v podobě pokutového kopu, který proměnil v 25. minutě Ondřej Brůha. Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu, protože přihrávku Ondry Barborky ve vápně využil Josef Podzimek a křižnou střelou k tyči srovnal na 1:1. To běžela 35. minuta. Pro Pepu to byla druhá branka v sezóně.

Ve druhém poločase padly opět dvě branky, po jedné na každé straně. V 70. minutě využil nedůrazu obrany domácí Jaroslav Beneš a strhl vedení opět na stranu domácích. Jenže o šest minut později proměnil  svůj třetí pokutový kop v jarní části Zdeněk Hejpetr. Remízový stav 2:2. vydržel až do konce utkání, byť v poslední minutě domácí trefili z přímého kopu břevno.

Penalty jsou vždy loterie, ale v těch se nám většinou daří a taky se to potvdilo. Všech pět proměněných pokutových kopů a dva body jsou naše!!!

Úspěšní byli Zděnek Hejpetr, Ladislav Kropáček, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený a nováček našeho týmu Petr Kylián. Tímto bych ho chtěl přivítat v našem týmu a jen připomenout, že ho čeká zápisné :-)

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk, Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Josef Melka, 75. Jiří Vichr), Zbyněk Zelený, Radim Janák (65. Petr Kylián)