Autor: Ladislav Pasker

TJ MĚCHOLUPY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    9:0  (3:0)

Rozhodčí: Jaroslav Hošek    ŽK 3:4    ČK 1:2

Datum konání: 16.9.2023

Domácí si posilnili tým několika hráči s "A" týmu a tak to podle toho i vypadalo.

Do bráný se tentokrát postavil po delší době Petr Kylián a nemusí se vůbec za nic stydět. Spousty šancí pochytal a i přes obdržené branky podal skvělý výkon. Další kaňkou na utkání byly 2 červené karty pro naše hráče. Tentokrát Zbyněk Zelený a Ladislav Kropáček. Naštěstí to bylo vždy po dvou žlutých kartách, takže bude následovat jen pěněžitý trest od svazu a žádný zákaz stratu v dalších utkáních.

Sestava: Petr Kylián, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Pasker, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Jan Kečkeš, Jakub Vystrčil, Jakub Valenta, Zdeněk Hejpetr

zář 09 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL MILČICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL MILČICE   0:1  (0:0)

Rozhodčí: Radim Koura, Josef Boldizsár, Josef Burda    ŽK 3:0  ČK 1:0

Datum konání: 9.9.2023

Až v pátém zápase nové sezóny jsme se dostali na naše hřiště v Hydčicích, ale návrat to nakonec moc slavný nebyl.

Vinou absencí a zranění musel do brány Václav Šmat a zápas se mu povedl. Svůj tým podržel. Bohužel přesto si hosté odvážejí všechny tři body. V 65.minutě se trefil Pavel Beran. Náš tým sice bojoval, byl i lepší, ale projevila se naše slabina v proměňování šancí. Kaňkou na konci utkání byla ještě červená karta pro naše Pepu Podzimka, který ji dostal za urážení rozhodčího a dostal tak STOPKU na 3 zápasy.

Sestava: Václav Šmat, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Jan Kečkeš, Zbyněk Zelený, Pavel Svoboda, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Ladislav Hejpetr

zář 02 Doposud nekomentováno.

TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:0  (1:0)

Rozhodčí: Petr Bala, Tomáš Hami, Josef Burda  ŽK 2:0

Datum konání: 2.9.2023

Čtvrtý venkovní zápas v řade a bohužel další prohra.

Poprvé do brány v mistrovském zápase nastoupila posila Libor Urban. V prvním poločase vychytal skvěle několik brankových možností domácích. Nestačil jen na dorážku v 34.minutě Daniela Řimnáče. Naše snaha bohužel končila na celkem dobře organizované obraně domácích a bohužel i naše neschopnosti něco kloudného vymyslet.

Ve druhém poločase hra vypadala prakticky stejně, Domácí útočili a my se jen bránili. V 66.minutě se opět trefil domácí "ostrostřelec" Daniel Řimnáč a o výsledku zápasu bylo víceméně rozhodnuto. Bohužel o pár minut později skončil zápas pro našeho brankáře Libora, který skvělým zákrokem vychytal další šanci domácích, ale zranil si u toho ruku. Jak později vyšlo najevo, odcházel ze hřiště ze zlomenou člunkovou kostí a tak na tři měsíce bude zdobit jeho pravou ruku sádra. Třetí branku domácích v 84. minutě vstřelil Pavel Chudý.

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Jiří Vichr, Jan Kečkeš, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Jakub Vystrčil, Ladislav Pasker, Jiří Šatra

srp 26 Doposud nekomentováno.

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1   (2:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:3

Datum konání: 26.8.2023

Ke třetímu zápasu v řadě na hřišti soupeře, jsme nastoupili proti týmu Svéradice B. Poslední dva zápasy na tomto hřišti pro nás byly úspěšné. Tentokrát ale ne.

Domácí začali možná trochu aktivněji a jejich snaha se vyplatila, když ve 14.minutě se trefil hlavou k tyči Václav Brůha.Poté jsme se začali více prosazovat, měli i více ze hry. V 34.minutě Zdeněk Prokopec nádherně uvolnil našeho Jardu Hlaváče, který se nemýlil a skóre bylo vyrovnané. Jenže těsně před koncem poločasu rozhodčí odpískal faul těsně před naším pokutovým uzemím, ale nařídil penaltu. Domáci hráč Dominik Pánek ji využil a  vlastně tak už stanovil konečné skóre zápasu na 2:1 pro domácí.

Ve druhém poločase domácí nic "světoborného" nepředvedli a naše hra většinou končila před jejich pokutovém uzemí. A pokud už jsme se dostali do šance, byli jsme neúspěšný. Rozhodčí ze tří sporných situací ve vápně domácích, ani jednou neusoudil že by se mohlo jednat o pokutový kop ( raději bez komentáře) a tak jsme ze hřiště odcházeli s prohrou 2:1.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Petr, Kylián, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Jan Kečkeš, Jakub Vystrčil

srp 19 Doposud nekomentováno.

SRK ŽELEZNÁ RUDA-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  7:1  (3:0)

Rozhodčí: Mazán Jan, Mazán Jan, Felix Kopecký  ŽK 1:0

Datum konání: 19.8.2023

Bohužel v tomto zápase jsme si vybrali porci smůly, ale i tak byl soupeř jednoznačně lepší.

První dvě branky vstřelil domácí ostrostřelec, bývalý prvoligový hráč Ferenc Róth a to v 6. a v 17. minutě. Poločasový výsledek 3:0 doplnil svojí brankou David Holický.

Ve druhém poločase dokonal hattrick Ferenc Róth proměněným pokutovým kopem. Další branky za domácí vstřelili Marek Holický, Jakub Šafránek a Martin Loos. Jedinou naši branku vstřelil po krásné kombinaci s Láďou Kropáčkem, Zbyněk Zelený.

Sestava: Ladislav Kropáček, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jakub Vystrčil, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jiří Šatra

srp 13 Doposud nekomentováno.

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:4  (2:1)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek   ŽK 1:1  ČK 1:0

Datum konání: 13.8.2023

Do nového ročníku III. třídy klatovského okresu jsme vstoupili vítězně, i když se výhra na hřišti v Janovicích, proti místní rezervě, nerodila vůbec lehce.

Domácí se ujali vedení v 15.minutě, když se na malém vápně dostal k míči Josef Svoboda a pohodlně vstřeliL první branku zápasu. O pět minut později, tedy v 20.minutě, dostal ideální přihrávku od Láďi Kropáčka levonohý záložník a rychlík Zbyněk Zelený, který si poradil s domácí obranou a srovnal střelou k tyči na 1:1. Jenže ještě do poločasu se domácí dokázali prosadit, když v 31.minutě skóroval Aleš Keřlík.

Ve druhém poločase se hrál celkem vyrovnaný zápas, i když domácí se 2x dostali sami před našeho brankáře, kterého naštěstí nedokázali překonat. Naši největší šanci zhatil "domácí lajnový", který odmavál offside. Ale stejně jsme se dočkali. V 78.minutě došlo ke kontaktu našeho hráče Jirky Matějovice a domácího brankáře, který neudržel nervy na uzdě. Hrubě oběma rukama trefil našeho hráče do obličeje a nemohl následovat jiný trest, než červená a protože k tomu došlo v pokutovém území, kopala se i penalta. Tu bezpěčně proměnil v 79.minutě Zdeněk Prokopec. Prakticky skoro hned po rozehrání se dostal k balónu Zděnek Prokopec, který mířil na branku a v pokutovém území byl faulován...druhý pokutový kop. Zdeněk Prokopec si opět věřil a náhradního brankáře (vlastně hráče, který musel po vyloučení brankáře do brány)  lehce překonal. A to ještě z naší strany nebylo vše. V 86.minutě se opět po levém křídle protáhl Zbyněk Zelený a stanovil konečné skóre na 2:4 pro naši skvělou partu.

Díky všem, kteří ve vedru a dusnu odehráli vítězný zápas. Další zápas odehrajeme opět na venkovním hřišti, tentokrát na Železné Rudě, v sobotu 19.8. od 17 hod.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Luděk Marek, Jaromír Hlaváč, Jakub Vystrčil, Jiří Matějovic, Jiří Šatra, Ondřej Barborka

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL KOLINEC

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL KOLINEC    2:7   (2:4)

Rozhodčí: Jiří Moravec    ŽK 2:3

Datum konání: 10.6.2023

Poslední zápas bohužel nevyšel. Soupeř stále bojoval o první místo v soutěži a tak to i vypadalo. Mladíci byli běhavější a postupně si šli za svým cílem. Hattrickem se zaskvěl Pavel Poledník, k němu se přidal i nejlepsí střelec soutěže Petr Altman. Dvě branky dal i david Rejšek. Za náš tým skóroval Jaromír Hlaváč a z penalty Zdeněk Hejpter.

I přes prohru a následné vítězství v baráži Bolešin, se nám podařilo zachránit příslušnost i pro další ročník III. třídy Klatovského okresu.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Jiří Vichr, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Josef Jiřík, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Onřej Barborka, Lukáš Homolka, Jiří Šatra, Petr Kylián

SOKOL MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL MOCHTÍN B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   5:0   (2 :0)

Rozhodčí: Patrik Cupl,Michal Horský,Pavel Jedlička   ŽK 1:0

Datum konání: 4.6.2023

Zápas jsme nezačali špatně, po většinu času v prvním poločase jsme drželi domácí na jejich polovině hřiště. Dokonce jsme po jednom rohu nastřelili i tyč, ale jinak veškerá snaha vstřelit branku přišla vniveč. A domácí byli efektivnější. V 10.minutě protřelil pod nohou našeho brankáře Jaroslav Pretzelmayer a v 32.minutě dorážkou z přímého kopu zvyšoval na 2:0 Zdeněk Novák.

Do druhého poločasu domácí svoji sestavu ještě posilnili hráči z "A" týmu a tak tomu odpovídala i celková hra na hřišti. Domácí si "dělali" co chtěli a skórovali ještě 3x. Postupně branku vstřelili Jan Žiak, Martin Sádlík a opět Zdeněk Novák.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec (K), Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Jiří Šatra, Josef Melka