28.10.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK OKULA NÝRSKO B   1:4  (1:3)

Rozhodčí: Michael Vavroch    ŽK 2:1

Datum konání: 28.10.2018

Kvůli nepříznivému počasí (sníh), se přehodilo pořadatelství zápasu, a tak se ve svátační den odehrál zápas na domácím proti težkému soupeři z Nýrska. A zápas to bohužel úspěšný nebyl.

Hosté z Nýsrka hráli velmi aktivně a přesnými přihrávkami se snadno dodtávali do šancí. Již v 3. minutě se prosadil Martin Jarko, v 26. minutě Petr Taušek a do poločasu se hosté ještě jednou prosadili, když se v 42. minutě přesnou hlavou Jakub Pavlík. Ale i my jsme byli nakonec v prvním poločase úspěšný, když přesnou přihrávku Jaromíra Hlaváče dokázal využžít Petr Kylián.

Ve druhém poločase padla pouze jedna branka, když se opět prosadili hosté. V 74. minutě vstřelil branku Andrei Antonovics. Konečné skóre tak bylo 1:4 pro hosty.

Sestava: Ladislav Pasker, Jiří Vichr (82. Václav Šmat), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka (46. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Petr Kylián (71. Jiří Matějovic), Radek Potužák, Jaromír Hlaváč,