15.9.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  START DEŠENICE    5:0   (4:0)

Rozhodčí: Michael Vavroch    ŽK 1:3

Datum konání: 15.9.2018

Po měsíci se konečně opět hrálo doma, na domácím hřišti a byl velmi úspěšný zápas. Stav 5:0 opravdu asi nikdo nečekal.

Vše začal v 14. minutě Jaromír Hlaváč, když jeho střílenou přihrávku před bránu si srazil do vlastní sítě hráč hostů Aleš Polívka. A hosty jako by to poznamenalo. V 21. minutě byl ve vápně faulován brankářem Petr Kylián a jak je již zvykem, tradiční exekutor pokutových kopů Zdeněk Hejpetr se nemýlil. A pak už úřadoval opět Jaromír Hlaváč, který do konce poločasu vstřelil ještě dvě branky. V 24. minutě a v 35. minutě. Poločas 4:0....velmi slibný výsledek.

Ve druhém poločase již tolik branek nepadlo. Druhý nařízený pokutový kop v zápáse tentokrát kopal Josef Podzimek (Zdeněk už nebyl na hřišti), ale brankář hostů se vyznamenal a jeho penaltový pokus chytil. Ale přeci jenom se ještě trefil v 66.minutě Jaromír Hlaváč a tak svým třetím gólem v zápase stanovil konečné skóre na 5:0. Klukům patří velké díky za předvedený výkon.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (61. Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpter (54. Josef Melka), Ondřej Barborka, Petr Kylián (70. Jiří Matějovic), Jaromír Hlaváč