26.8.2017

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- FK OKULA NÝRSKO B      2:2    (PK 3:4)

Rozhodčí: Staněk Luděk       ŽK 1:2

Datum konání: 26.8.2017

K dalšímu domácímu zápasu přijel nováček souteže Okula Nýrsko B.  Bohužel si nakonec nevedl špatně, když si odvezl 2 body.

A přitom zápas nezačal pro domácí špatně, když dokázali využít rychlý break. V 7.minutě Ondra Barborka našel přesnou přihrávkou na křídle Jardu Bečváře, ten přesným centrem před bránou našel úplně volného Zbyňka Zeleného, pro kterého nebyl problém zakončit přesně a vedlo se 1:0. Pro Zbyňka to byl druhý gól v sezóně. Bohužel pak udeřili dvakrát hosté, když pokaždé využili přesnou kolmou přihrávku do vápna... nejprve ve 25.minutě Lukáš Valdman a v 43. minutě Dominik Vávra.

Ve druhém poločase už hosté žádnou ze svých šancí nevyužili, byť měli určitě více ze hry. Ale posledních 10 minut patřilo domácím a nakonec se podařilo na poslední chvíli vyrovnat. A byli v tom opět dva hráči, kteří se podíleli na první brance domácích. V 90. minutě Ondra Barborka přesným centrem našel ve vápně nevelkého vzrůstem,ale o to větší bojovností vyčnívajícího Jardu Bečváře, který hlavou stanovil konečné skóre na 2:2.

A šlo se na penalty. Bohužel dva domácí hráči (Ladislav Kropáček a Jirka Vichr) nedokázali pokutový kop proměnit, hosté pouze jednu a tak slavili vítezství za "dva"body.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Martin Kropáček