21.4.2018

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    5:1    (1:0)

Rozhodčí: Luděk Staněk    ŽK:3:2

Datum konání: 21.4.2018

První tým průběžné tabulky TJ Kašperské Hory, to byl další soupeř. Hrálo se za krásného, slunného, teplého počasí.

Hned v záčátku utkání po hrubce domácího brankáře mohl skórovat Milan Kapusta, bohužel ale netrefil odkrytou bránu. Další šanci nevyužil hlavou Zbyněk Zelený. Domácí hráči většinou svoji kombinaci zakončovali střelou z dálky, což jim přineslo jedinou branku v prvním poločase. V 37. minutě vyrazil Vašek Šmat střelu před sebe a dobíhající kapitán Petr Tomek už měl jednoduchou práci skórovat do prázdné branky.

Ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Domácí útočník Jan Bartík během 5 minut vstřelil tři branky. V 85. minutě nařízený pokutový kop za ruku ve vápně domácích proměnil tradičně Zdeněk Hejpetr. Byla to jeho třetí branka v sezóně. Ale konečný účet zápasu na konečných 5:1 v 89.minutě stanovil Tomáš Kašák.

Ještě bych chtěl přivítat nového člena naši party....Radka Potužáka :-)

Sestava: Václav Šmat, Radek Potužák, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Matějovic (75. Ladislav Pasker), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

Rád bych všechny opět pozval na další domácí utkání hrané 28.4.2018 od 17 hod, kdy k nám zavíta soupeř S. Plánice. Přijďte prosím naše kluky podpořit!!!