28.8.2016

FK Svéradice B -- Tatran Velké Hydčice  3:3 (PK 1:3)

Rozhodčí: Bala Petr    ŽK  3:2

Datum konání:28.8.2016

Zápas začal pro naše kluky dost nešťasně, protože již v 9.minutě byl stav 2:0 pro domácí. Když dokázali využít v 3.minutě přísně nařízený pokutový kop Alešem Vachuškou  a v 9.minutě Jaroslavem Makovcem střelou z 25 metrů překvapit naše brankáře.

Pak se hrál v celku vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách a tak do konce poločasu již další branka nepadla.

V druhém poločase v 57.minutě dokázal domácí hráč Filip Prokopius využít dlouhého výkopu svého brankáře a v samostatném úniku prostřelil našeho brankáře Vláďu Ondřejička, stav tak byl 3:0.

60.minuta zápasu znamenala obrat…když Marek Hlaváč dokázal využít nařízený pokutový kop,stav 3:1, 69.minuta… Ladislav Pasker využil krásnou přihrávku před prázdnou branku,stav 3:2 a to ještě nebylo vše. Martin Fišer v 84.minutě krásně zakroutil svojí pravou nohou míč k tyči a stanovil konečné skóre na 3:3!!!

Při pokutových kopech domácí hráči selhali, když ze čtyř penalt proměnili jen jednu a my se mohli radovat ze zisku dvou bodů do tabulky.