31.3.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    3:2 (2:1)  PK  5:4

Rozhodčí: Vavroch Michael     ŽK 1:4  ČK  0:1

Datum konání: 31.3.2018

Kvůli přeloženému zápasu z prvního jarního kola roku 2018, jsme odehráli první mistrovský  zápas proti již tradičnímu soupeři z Veřechova. Jako již tradičně bylo "derby" hráno před větší návštěvou diváků ( cca 60). A bylo i velmi bojovné, se spoustou osobních soubojů, okořeněné čtyřmi góly a také nějakou tou žlutou, ale i červenou kartou.

Už v 1. minutě se domácí obrana nacházela v nedbalkách a hosté toho využili, když téměř do prázdné brány skóroval Petr Šíp. Domácí ale zabojovali a v 22. minutě po příhrávce Zbyňka Zeleného skóroval Jaromír Hlaváč.Pro " Felixe" to byla sedmá branka v sezóně. A už o tři minuty to bylo 2:1 pro domácí, protože Zbyněk Zelený využil špatného postavení brankáře a z trestného kopu vstřelil také svoji sedmou branku v sezóně.

V druhém poločase došlo v 56. minutě k vyloučení hráče hostů Milana Richtra, který uděřil do zad v přerušené hře Milana Kapustu. Svůj odchod do kabin ještě okořenil " peprnými" výrazy na adresu rozhodčího. Jenže hosté ani v deseti zbraně nesložili a v 66. minutě štastnou střelou vyrovnal na 2:2 Jan Želízka. To by také konečný stav zápasu po 90 minutách a šlo se na penalty.

V těch byli úspěšný domácí, když hned první pokutový kop za hosty neproměnil kapitán Lukáš Želíska.

Za domácí postupně proměnili Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Ladislav Kropáček, Ondra Barborka a Jaromír Hlaváč.

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek (46.Jaroslav Bečvář), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr (79. Jiří Harmáček,85. Josef Melka) , Ladislav Kropáček, Milan Kapusta ( 58. Jiří Matějovic), Zděněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.