23.9.2017

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- TJ KAŠPERSKÉ HORY    3:4

Rozhodčí: Pena Miroslav    ŽK: 2:3

Datum konání: 23.9.2017

Vedoucí celek tabulky TJ Kašperské Hory byl další soupeř, který přijel na naše hřiště se utkat o další body. V utkání padlo celkem 7 branek, ale bohužel všechny tři body získali hosté..

A vše začalo už ve 4. minutě, když unikl domácí obraně Jan Bártík a Radku Šípkovi v brance nedal žádnou šanci. Ve 27.minutě se opět prosadil Jan Bártík a stav už byl tak 0:2 pro hosty. Naštěstí se ještě do poločasu prosadila naše nová posila Jaromír Hlaváč, když v 39.minutě prošel celou obranou hostů a krásnou střelou do šibenice snížil na 1:2.

Do druhého poločasu nastoupila další nová posila Josef Melka (17let), kterého vítáme v našich řadách. Ale zpět k zápasu...50. minuta a opět pohroma pro domácí, protože se dokázal prosadit Jiří Voldřich a zvyšoval na 1:3. Ale už o šest minut později byl ve vápně faulován Jaromír Hlaváč, nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu využil Zděnek Hejpetr a snížil na 2:3. Jenže ani to ještě byl brankám konec, protože už v 60. minutě využil rohového kopu Jan Bártík a svojí třetí brankou v zápase zvyšil vedení zase o dvě branky na 2:4. Poslední branka padla do sítě hostů v 78. minutě, když si centr Milana Kapusty srazil do vlastní sítě Radek Rovňan, ale to znamenalo pouze jen snížení na 3:4. Další šance domácích se bohužel využít nepodařilo.