21.5.2017

S.ZAVLEKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     1:2

Rozhodčí: Petličarovský Ivan

Datum konání: 21.5.2017

Opět velká radost... druhý zápas po sobě s výhrou 2:1...a další velmi důležité tři body do tabulky !!!

K dalšímu zápasu se cestovalo do Zavlekova, týmu taktzéž ohroženého sestupem. Stav po první půli 0:2 byl nádherný. První branku zápasu vstřelil hlavou v 21.minutě  Josef Podzimek (3 branka v sezóně), po přesném centru Martina Fišera. A přišla 34. minuta...po rohu se k održanému míči dostal Ondra Barborka (2 branka v sezóně) , který se nekompromisně placírkou trefil "angličanem" o tyč  a stav byl tak 0:2. Domácí měli jednou velkou šanci, když jejich jedna ze střel skončila na tyči.

Bohužel ve druhém poločase přišlo pro domácí oživení, protože v 51. minutě dokázal zužitkovat přesný centr Jan Fous a snížil tak na 1:2. Další branka už do konce zápasu nepadla a tak TŘI velmi důležité body potují do Hydčic.

Opět bych rád všechny pozval na domácí utkání, konané 27.5.2017 od 17 hod, kdy k nám zavítá soupeř TJ Žihobce.